Türk Telekom ile online oyunlarda ping aniden yükseliyor

Büyük ihtimalle dalgalanma yaratıyor olabilir sonuçta int hızı 3 kişi az anlık düşme yapıyordur.

Evde tek ben bağlandığım zamanda oluyor hep anlamadım gitti.

Hocam tam olarak yansıtmaz zaten ama bende de şu an Vodafone var ve aynı çileyi yaşıyorum sağlayıcıların sorunu galiba.

2-3 ay içinde TurkNet'e geçmeyi planlıyorum ama şimdilik bir ping düşürme yöntemi yok mu?

Evde tek ben bağlandığım zamanda oluyor hep anlamadım gitti.

2-3 ay içinde TurkNet'e geçmeyi planlıyorum ama şimdilik bir ping düşürme yöntemi yok mu?

Ethernet kablosu iş görür ama benim ailem korona zamanında 12 aylık aldığı için paketi değiştiremiyorum ve pahalı fiyata düşük internet alıyorum bu yüzden gittim Xiaomi'nin Wi-Fi güçlendiricisinden aldım 2 kat fark var arada koridor ve salon olmasına rağmen.

Ethernet kablosu iş görür ama benim ailem korona zamanında 12 aylık aldığı için paketi değiştiremiyorum ve pahalı fiyata düşük internet alıyorum bu yüzden gittim Xiaomi'nin Wi-Fi güçlendiricisinden aldım 2 kat fark var arada koridor ve salon olmasına rağmen.

Bilgisayar kablo ile bağlayabileceğim bir konumda durmuyor maalesef. Arkadaşım bana sinyal güçlendiricisi bir şey varmış 100 liraya alsam faydalı olur mu?

Ethernet yok Wi-Fi sadece 3 kişi interneti kullanıyoruz.

Bundan 1 yıl önce güzel güzel internet çalışırdı şimdi kötü oldu nedenini bende bilmiyorum.
Hocam altyapıdan dolayı böyle.
1660293644035.png

Yeni konular

Geri
Yukarı