Türk Telekom ile yeni ISS'ye geçmek

Başlığı okuyunca Türk Telekom ISS yapacak sandım. 😄 (uluslararası uzay istasyonu)

Başlığı ben yazmadım moderatör arkadaş böyle uygun görmüş. Sanırım dogrusuda bu ben abuk subuk bir şey yazmıştım :D
Başlığı okuyunca Türk Telekom ISS yapacak sandım. 😄 (uluslararası uzay istasyonu)

Marstan geliyor internetleri zaten uzayda değil de dünyada bir istasyon acsalar iyi olur.

Başlığı ben yazmadım moderatör arkadaş böyle uygun görmüş. Sanırım dogrusuda bu ben abuk subuk bir şey yazmıştım :D

Marstan geliyor internetleri zaten uzayda değil de dünyada bir istasyon acsalar iyi olur.
Bende zamanında başlık atıp sorunumu başlığa göre anlatmıştım. Fark etmedim yorumlarda linç yiyene kadar başlığımın düzeltildiğini :)

Ben yarın itibarıyla kurtuluyorum Türk Telekom kullanıcılarının hepsine sabır diliyorum bana az çektirmediler 10 yılda CS'de 14:15 scorda de giden netler inanılmaz düşük indirme hızları.
4 Yıl türk telekom, 2 yıl süper online kullandım, doğduğuma pişman ettiler. En son çareyi Türknet'te buldum.

4 yıl Türk Telekom, 2 yıl süper Online kullandım, doğduğuma pişman ettiler. En son çareyi TurkNet'te buldum.

Gerçekten milyonlarca insanın ahını aldılar 🤣
4 yıl Türk Telekom, 2 yıl süper Online kullandım, doğduğuma pişman ettiler. En son çareyi TurkNet'te buldum.

Reis geldi net bağladılar şu an 92 MB Speedtest'e 12 13 MB de Steam'de alıyorum çok güzel.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı