Türk Telekom internet hızı yükseldi

Modeme gelen download hızını yükseltti TT. 50 geliyorsa artık 53-54 geliyor ki speedtest.net'de hız 50 olarak görünsün.

Hocam bir şey soracağım. Oyunlarda hızım bu olmasına rağmen pingim yüksek. Yüksek derken örneğin eski evde CS:GO'da 40 ping alırken şimdi 60 70 alıyorum. Valorant da ise 16 alırken şimdiki evde 30 üstünde. Bunun sebebi nedir? Nasıl düşürürüz bunu?

Hocam bir şey soracağım. Oyunlarda hızım bu olmasına rağmen pingim yüksek. Yüksek derken örneğin eski evde CS:GO'da 40 ping alırken şimdi 60 70 alıyorum. Valorant da ise 16 alırken şimdiki evde 30 üstünde. Bunun sebebi nedir? Nasıl düşürürüz bunu?

Hat Fast Path'da olmayabilir. Onu Fast Path'e aldırmak için müşteri hizmetlerini arayın veya Twitter'dan Yusuf Kıraç'a DM atın. @Patrixcs

Hocam konuşmuştum. Alamadıklarını ve belediyeden evrak bir şeyler vesaire demişlerdi. Uğraşmamıştım.

Uzatmışlar veya geçiştirmek amacıyla söylemişler belediyeden evrakla falan alakası yok diye biliyorum.

50mbps paketim var son 2 haftadır modem arayüzünde de modeme gelen hız 58mbps oldu
Modeme gelen download hızını yükseltti TT. 50 geliyorsa artık 53-54 geliyor ki speedtest.net'de hız 50 olarak görünsün.

Dediğim olaya çıkıyor.

Geri
Yukarı