Türk Telekom internet hızım ne kadar?

relax58

Decapat
1611263972316.png

İnternet hızım Max olarak orada öyle gözüküyor daha fazla olma ihtmali var mı veya internet sağlayıcısı mı o kadar mı gönderiyor? Türk Telekom'u aradım altyapı sorgulanma problemi var diyor sonra tekrar arayın dedi size danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom Online işlemlerden tarifenizi öğrenebilirsiniz. Orada yazar muhtemelen. Bir de internetten hız testi yapın.

Hattınızın taşıyabileceği max değer 17 mbit ancak stabil alabileceğiniz değer 16 mbit. Bu nedenle ideal değerleri kullanıyorsunuz. Herhangi bir sağlayacıdan adres bazlı altyapı sorgulayarak VDSL olup olmadığına bakabilirsiniz.

1.6MB indirme hızın 80KB yükleme hızın olarak tahmin ediyorum not: Türk Telekom internette kötü 800KB görebilirsiniz.

Benim paketin aynısı 16 Mbps indirme 1Mbps Yükleme 2 yıl taahhütlü 80 TL ye almıştım 2 ayım kaldı değiştireceğim.

Hattınız ADSL olduğu için altyapınız daha yükseği desteklese dahi orada göremezsiniz.
Ama hat zayıflaması ve SNR değerinizi kontrol ettiğimde altyapınız 55 60 Mbps'yi destekler.
Linkten altyapınızı sorgulayın.
Modeminiz destekliyorsa VDSL paketlerinden birine geçmelisiniz.

Eki Görüntüle 846990

İnternet hızım Max olarak orada öyle gözüküyor daha fazla olma ihtmali var mı veya internet sağlayıcısı mı o kadar mı gönderiyor? Türk Telekom'u aradım altyapı sorgulanma problemi var diyor sonra tekrar arayın dedi size danışmak istedim.
Türk Telekom şuanda size 16383 Kbps indirme hızı veriyor. Adsl altyapı ile alabileceğiniz maks. hız ise 17700 Kbps VDSL/Fiber altyapımız yoksa zaten alabileceğiniz en iyi hıza yakın bir değer veriyor Türk Telekom. Vdsl/Fiber altyapı olup olmadığına bakmak için:

Eki Görüntüle 846990

@jeunesturcs hocam bu değer tablosu benim arayüzde yok nasıl elde edebilirim.
Konu ile ilgisi yok ama burdan sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı