Türk Telekom internet kesiliyor

Biraz araştırdım ve çok pahallı. :/
Yaşadığım yere ait bir internet operatörü var. Arkadaşım az önceki söylediğim hızlara 50 lira ödüyor. Belki yaşadığınız çevrede araştırırsanız sizde bulabilirsiniz. Özellikle taahhütsüz olursa beğenmediğiniz operatörü değiştirirsiniz. Ben bu alanda pek bilgili birisi değilim ancak alt yapılar gerçekten çok kötü ve senin alt yapın kaç mbps destekliyorsa onu alabiliyorsun.

Yaşadığım yere ait bir internet operatörü var. Arkadaşım az önceki söylediğim hızlara 50 lira ödüyor. Belki yaşadığınız çevrede araştırırsanız sizde bulabilirsiniz. Özellikle taahhütsüz olursa beğenmediğiniz operatörü değiştirirsiniz. Ben bu alanda pek bilgili birisi değilim ancak alt yapılar gerçekten çok kötü ve senin alt yapın kaç mbps destekliyorsa onu alabiliyorsun.
Artık mbps benim için önemli değil internet olsun yeterli. Söylediğinizi biraz araştıracağım Turkcell gibi firmalarda aşırı pahalı.

Merhaba, Türk Telekom kullanıcısı olarak 1 aydır mağdurum. Evimde olan internetim 1 aydır kesiliyor. 2 gün internet varsa 5 gün olmuyor. Bunun için muşteri hizmetlerini kaç kere aradım onu bile hatırlamıyom ama 5-6 kere aramışımdır ortalama. 1 haftadır sorun çözülmüş gibiydi ancak yine kesildi. Şimdi aradım yine her zaman olduğu gibi hata raporu oluşturdular. Sorunu çözmek için ne yapmalıyız dedim müdürlüğe yüz yüze görüşmemiz gerektiğini söylediler. Malum dönemde nasıl müdürlüğe gidip yüz yüze görüşeceğim onu bile bilmiyorum. DLS ışığı falan yanmıyor ancak sorun benimle kaynaklı değil altyapıma uygun 1 ay önce yeni Türk Telekom markalı mödem aldım kendilerinden. Müdürlüğe ulaşmak için bir telefon numarısı falan var mı? Bana yüz yüze görüşmek dışında bir şey yapamazsınız dediler. Yani 1 aydır internetim sürekli kesildiğinden o müdürlüğe virus varken gidersem kötü şeyler yapmadan dönmeyeceğimi biliyorum. Açıkçası artık bıktım bu sorundan. Çözüm önerileriniz var mı?

Kablonet altyapın vamrı?

Geri
Yukarı