Türk Telekom internet kopuyor

Juror8Davis

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhab, a bende de aynı kopma sorunu var hat değerlerim de iyi. Türk Telekom teknik destek geldi sorun modemde olabilir diye başka bir modem verdi denemem için internette kopma olmadı. Ben de TP-Link'i aradım sorun modemde diyorlarlar dedim ilk garantiye gitti geldi hala aynı problem vardı. Bu sefer yine gönderdim yeni modem verdiler ama yine internet kopuyor, sebebi ne acaba? Yeni modem gelmesine rağmen yine kopuyor.
Bu şu anki TP-Link Archer VR300'deki değerlerim.

c1c1c1.PNG

Bu da denemem için TTNET'in verdiği modemdeki değerlerim bunda hiç kopma olmadı.

1606992559252.png

1606992576402.png

Hatalı paketler gözüküyor. Hat işlerinden pek anlamam ama parazit falan mı var acaba?

@Ulunay @Murat5038

Büyük bir ihtimalle, altyapının sağlam olmamasından yaşanıyordur kesintiler. Bizim ofisteki ISS Türk Telekom. Bazen kopuyor internet. Eğer altyapı ve imkân varsa Kablonet'e geçilmesini öneririm.

Biraz önce teknik destek geldi telefon kablosunu değiştirdi. Sorunun modemde olduğunu söyledi ve istersem cat6 ile interneti direkt modeme ordan da ev telefonuna göndermemin daha güzel olabileceğini söyledi sizce böyle mi yapmalıyım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı