Türk Telekom internet saat 2:30'dan sonra yavaşlıyor

kediseviyom

Picopat
Türk Telekom kullanıcısıyım. Son 1 aydır bu işkenceyi çekiyorum ve artık gına geldi. Oyundayken aniden pingim 500'lere kadar çıkıyor YouTube'da şarkı bile dinleyemiyorum geceleri. Aşağıda internet hızımı görüyorsunuz sabahları 12 olan Mbps geceleri 5 ve 5'in altına kadar iniyor.

1624664902483.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanıcısıyım. Son 1 aydır bu işkenceyi çekiyorum ve artık gına geldi. Oyundayken aniden pingim 500'lere kadar çıkıyor YouTube'da şarkı bile dinleyemiyorum geceleri. Aşağıda internet hızımı görüyorsunuz sabahları 12 olan Mbps geceleri 5 ve 5'in altına kadar iniyor.

Eki Görüntüle 1083837
Hat değerleriniz atar mısınız?

Eki Görüntüle 1083837

Müşteri temsilcinizle iletişime geçmenizi öneririm eğer tam 2:30'ta başlıyorsa kesinlikle bir yavaşlatma politikası var TT gibi markalar bunu çok kullanmakta temsilciyi aramadıkça düzeltmezler. Test etmenizi öneririm tam 2:30'ta ise yavaşlatma politikası vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı