Türk Telekom internet son günlerde aşırı yavaşladı

Ülkelere göre fiyat çıkarsın çok daha uygun fiyata bağlanırız bence.
Başvuru mail'inde böyle yazıyor. Dediğin gibi olursa çok efsane olur. Tahhüt cezası olsa bile öder bırakırım, en kolay olanıda şu; herkes port bekliyor millet kan ağlıyor o yüzden bir sayfada port ihtiyacı olan varsa internetimi devrebilirim dese her türlü parada kazanır, taahhütdende yırtar. :)

Starlink cevabı:

Starlink'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Starlink, erişimin güvenilir olmadığı, pahalı olduğu veya tamamen kullanılamadığı yerlere yüksek hızlı geniş bant internet sağlamak için tasarlanmıştır. Özel beta testinin bu yaz başlamasından sonra daha yüksek enlemlerden başlayarak genel beta testinin başlaması bekleniyor.

Bize posta kodunuzu verdiyseniz, bölgenizde beta testi fırsatları ortaya çıkarsa e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu arada, genel hizmet kullanılabilirliği ve yaklaşmakta olan Starlink lansmanlarıyla ilgili güncellemeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.
sar.jpg

Başvuru mail'inde böyle yazıyor. Dediğin gibi olursa çok efsane olur. Tahhüt cezası olsa bile öder bırakırım, en kolay olanıda şu; herkes port bekliyor millet kan ağlıyor o yüzden bir sayfada port ihtiyacı olan varsa internetimi devrebilirim dese her türlü parada kazanır, taahhütdende yırtar. :)

Starlink cevabı:

Starlink'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Starlink, erişimin güvenilir olmadığı, pahalı olduğu veya tamamen kullanılamadığı yerlere yüksek hızlı geniş bant internet sağlamak için tasarlanmıştır. Özel beta testinin bu yaz başlamasından sonra daha yüksek enlemlerden başlayarak genel beta testinin başlaması bekleniyor.

Bize posta kodunuzu verdiyseniz, bölgenizde beta testi fırsatları ortaya çıkarsa e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu arada, genel hizmet kullanılabilirliği ve yaklaşmakta olan Starlink lansmanlarıyla ilgili güncellemeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.
Eki Görüntüle 597875
Dünyada en son kullanacak ülke de olsak bize gelecek ve TT şirketini batıracak olan proje bu.
Ondan sonra oksit tutmuş bakır kablolarını geri almaya mı gelirler satıp zararı kapatabilmek için direği mi sökerler bilemem onu :)

Dünyada en son kullanacak ülke de olsak bize gelecek ve TT şirketini batıracak olan proje bu.
Ondan sonra oksit tutmuş bakır kablolarını geri almaya mı gelirler satıp zararı kapatabilmek için direği mi sökerler bilemem onu :)
Altyapı yok üst yapı var. Direk ve örümcek ağı resmen. Evin önündeki kutu çürüdü ve değişmediler iptal ettiler, sokağın ilerisindeki kutudan buraya yama yapıyorlar. Kutunun kapağı yok, paslanmış. Geçen ekip yanlışlıkla bağlamaya geldi ve aradı sessice burası bitmiş dedi. Bunlarda şeref yok. Kablodan nefret ediyorum, 2020 yılında kablo kullanmak zaten başlı başına eziyet ve israf. Plastik ihtiyacı azalır ve dünyayı daha çok yaşanacak bir yer yapmış oluruz. Her türlü destekliyorum. 15 Mbps versin yinede Starlinke razı olmasam şerefsizim. Bu telekom batsın başka bir şey istemiyorum, 81 liraya 24 Mbps satıyor sonra iptal ediyor, arayınca o pakete çok talep geldi diye iptal ettik diye pişkin pişkin cevap veriyor sonra tekrar başvurayım dedim bana aynı paket 104 lira dedi. :) Bunları batıracağız az kaldı. Zaten evin çevresinde 10 apartman inşa ediliyor, kafadan 200 daire desen kaos. 1 tane dolap var ondada yer yok, başka çalışmada yok. Akbaba sahtekar Turkcell Superbox fırsatçılık yapıp zam yaptı çünkü TT battı, yatırım yok.

Altyapı yok üst yapı var. Direk ve örümcek ağı resmen. Evin önündeki kutu çürüdü ve değişmediler iptal ettiler, sokağın ilerisindeki kutudan buraya yama yapıyorlar. Kutunun kapağı yok, paslanmış. Geçen ekip yanlışlıkla bağlamaya geldi ve aradı sessice burası bitmiş dedi. Bunlarda şeref yok. Kablodan nefret ediyorum, 2020 yılında kablo kullanmak zaten başlı başına eziyet ve israf. Plastik ihtiyacı azalır ve dünyayı daha çok yaşanacak bir yer yapmış oluruz. Her türlü destekliyorum. 15 Mbps versin yinede Starlinke razı olmasam şerefsizim.
Benim kablomun gittiği direk yandı ve direk şuan havada uçuyor resmen duvara dayanmış kaç gün oldu beceremediler değiştirmeyi ekip gelmiyor.
İsteyen olursa fotoğrafını yollarım.

Benim kablomun gittiği direk yandı ve direk şuan havada uçuyor resmen duvara dayanmış kaç gün oldu beceremediler değiştirmeyi ekip gelmiyor.
İsteyen olursa fotoğrafını yollarım.
Bende ankastre kutusu resmi vardı, kutu yok sadece reglet ve vidası kalmış geriye. Direk zaten çürümüş artık dökülecek. At bakarız yine.

Bende ankastre kutusu resmi vardı, kutu yok sadece reglet ve vidası kalmış geriye. Direk zaten çürümüş artık dökülecek. At bakarız yine.
Bu direkten hizmet alıyorum ayrıca ana hat kırılırsa ve kablolar koparsa tüm mahallenin interneti kopar zorla ADSL bulmuşuz zaten.
Kim yaktıysa buradan onun aklına ...
yakın.jpg

Bu direkten hizmet alıyorum ayrıca ana hat kırılırsa ve kablolar koparsa tüm mahallenin interneti kopar zorla ADSL bulmuşuz zaten.
Kim yaktıysa buradan onun aklına ...
Eki Görüntüle 597878
Direk yakmak nedir arkadaş. :) Adamlar kablo çekmeye gelmiyorlar, direk dikip ve üstündekileri komple yeniden yapmaya biraz zor gelirler.

Geri
Yukarı