Türk Telekom iyi mi?

naamikemal

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre TurkNet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi Türk Telekom 35 Mbps internet alacağım. Türk Telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama TurkNet'te bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk Telekom alınır mı?

Fiberim yok maalesef VDSL destekliyor altyapım.

Doğru düzgün yazsan keşke.

Yok hocam sıkıntı değil yardım ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Aynen hocam geçiş sebebim müşteri hizmetleri.

Geçiş sebebin müşteri hizmetleriyse geçme derim. TurkNet'te boş boş konuştuğunu düşün. Türk Telekom'da da ha müşteri hizmetleriyle konuşmuşsun ha duvarla öyle düşün. 4 yıl TT kullandım ve kendimden biliyorum adamlar hiçbir şey bilmiyor. 10 Mbps hız gelmesi gelirken 0,4 0,5 geliyor. Niye diyorum böyle hızım. Diyor ki kablolu mu kablosuz mu bağlantınız? Diyorum ki ne alakası var kabloyla hızımın kablosuzda bu kadar düşük olması normal değil dedim. Sorunu düzelttim modeminizi kapayın açın sorununuz düzelicek diyor. Kapatıp açıyorum normalde 0,4 0,5 olan hızım 0,3 e düşmüş.

35Mbps download alıyorum ama loss sorunu var. Müşteri hizmetleri sadece paket yükseltmeyi biliyor. 7 senedir Türk Telekom kullanıyorum. Loss sorunu bölgesel olsa 7 senedir olmayan şey son 1 aydır var. Babamın ev telefonu sevdası olmasa hayatta kullanmayacağım bir şirket.

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre TurkNet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi Türk Telekom 35 Mbps internet alacağım. Türk Telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama TurkNet'te bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk Telekom alınır mı?

Hocam Turkcell super Online varsa ona geçin Türk Telekom pişmanlıktır 24Mbps'den 10 Mbps alıyorum ve şehir merkezinde olmama rağmen.

2005'ten beri müşterisiyiz. Artık sen düşün. Kimsenin bilgisayardan haberi olmadığı zamanlar.
Ber-bat!

Memnun olan kadar olmayan da var. Altyapınıza, bölgenize ve şansınıza bağlı. Ama TurkNet'e göre müşteri hizmetleri daha sağlamdır diye düşünüyorum.

Artı -1 Eksi
Bu arada bende 8 yıldır Türk Telekom müşterisiyim YouTube'da video izletmiyor.

Memnun olan kadar olmayan da var. Altyapınıza, bölgenize ve şansınıza bağlı. Ama TurkNet'e göre müşteri hizmetleri daha sağlamdır diye düşünüyorum.

Müşteri hizmetleri var ama günde 6 kez aramama rağmen hiçbir işe yaramıyor dediğim gibi Superonline varsa direk Turkcell'e geçin...

Hocam biraz altyapı işi. Benim oturduğum muhitte Türk Telekom iyi. Taahhüt olayı olduğundan dolayı ISS değiştireceğim. Üst katta oturan arkadaşım Türknet kullanıyor Sabit 75 mbit download 8mbit upload alıyor. Yan apartmanda oturan arkadaşlarım Millenicom kullanıyor 50mbit download 6mbit alıyorlar ping sorunu da yaşamıyorlar. Kesinti de yaşamamışlar 1 yıldır kullanıyorlar. Ben şu anda Türk Telekom kullanıyorum önümüzdeki ay Türknet geçeceğim 2mbit upload yetmiyor. Türk Telekom'dan memnunum aslında hiç kesinti ve ping sorunu yaşamadım ama 85 TL ödeyip 24/2 kullanacağıma 95 TL ödeyip 75/8 kullanacağım. Tamamen altyapınızın sağlamlığıyla alakalı bir durum. Çevrenizde kullanan, özellikle oyun oynayan insanlarla konuşun. Memnunlarsa alabilirsiniz.

Bu arada bende 8 yıldır Türk Telekom müşterisiyim YouTube'da video izletmiyor.

Müşteri hizmetleri var ama günde 6 kez aramama rağmen hiçbir işe yaramıyor dediğim gibi Superonline varsa direk Turkcell'e geçin...
İşte dostum şans işi. Mesela 2 gün önce aradım anında hizmet verdiler sorunu çözmek için arıza kaydı oluşturdular.

Geri
Yukarı