Türk Telekom iyi mi?

naamikemal

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre TurkNet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi Türk Telekom 35 Mbps internet alacağım. Türk Telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama TurkNet'te bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk Telekom alınır mı?

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre TurkNet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi Türk Telekom 35 Mbps internet alacağım. Türk Telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama TurkNet'te bu yok maalesef. Konuya gelince sizce Türk Telekom alınır mı?
Kardeşim internet, Türkiye'nin karayan yarasıdır. Eğer gerçek FTTH fiberin varsa pek sorun yaşamazsın ama ADSL/VDSL varsa sürüm sürüm süründürürler.
Orası doğru. CGN havuzunda gözüküyorum ne yapacaksınız diyorum onun ne olduğunu bilmiyor.
CGN havuzundan çıkmak için statik IP alacaksın ya da Internet protokollerinin IPv6'ya geçmesini bekleyeceksin. CGN havuzunun sebebi, IPv4'te boş IP kalmadı, bu yüzden başka kişilerle aynı IP'den internete çıkıyoruz. IPv4'te 3 milyon, IPv6 da yaklaşık 5 kentrilyon IP bulunur.

Kardeşim internet, Türkiye'nin karayan yarasıdır. Eğer gerçek FTTH fiberin varsa pek sorun yaşamazsın ama ADSL/VDSL varsa sürüm sürüm süründürürler.

CGN havuzundan çıkmak için statik ıp alacaksın ya da ınternet protokollerinin IPv6'ya geçmesini bekleyeceksin. CGN havuzunun sebebi, IPv4'te boş ıp kalmadı, bu yüzden başka kişilerle aynı ıp'den internete çıkıyoruz. IPv4'te 3 milyon, IPv6'da yaklaşık 5 kentrilyon ıp bulunur.

Arkadaşlar genel olarak yazayım aldım Türk Telekom bağlandı 35 Mbps almıştım ölçtüm 32 Mbps download aldım Allah'a şükür iyi gidiyor umarım sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı