Türk Telekom kampanya değişikliği sonrası paket fiyatları 0 TL gözüküyor

betazero0

Decapat
Arkadaşlar merhaba, bu akşam kampanya değişikliği yaptık. Taahhüt bittiği için uygulama üzerinden paket değişikliği kısmına girdiğim zaman fiyatlar bu şekilde gözüküyor. Onaylasam bir sıkıntı olur mu? Daha sonra fiyat yükselmesi gibi daha önce yaşayan oldu mu böyle bir şey? Bir de en sonra ind. + cezalı yazıyor. Anlamı nedir?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    122,6 KB · Görüntüleme: 321
  • 2.PNG
    2.PNG
    183,7 KB · Görüntüleme: 217
  • 3.PNG
    3.PNG
    293,7 KB · Görüntüleme: 202
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bu akşam kampanya değişikliği yaptık. Taahhüt bittiği için uygulama üzerinden paket değişikliği kısmına girdiğim zaman fiyatlar bu şekilde gözüküyor. Onaylasam bir sıkıntı olur mu? Daha sonra fiyat yükselmesi gibi daha önce yaşayan oldu mu böyle bir şey? Bir de en sonra ind. + cezalı yazıyor. Anlamı nedir?

Merhaba uygulamada bir sorun olmuş olabilir tavsiyem müşteri hizmetlerini arayıp düzgün fiyat öğrenerek yeni paket e geçmek.

müşteri hizmetlerini aradığım zaman fiyatlar tabiki farklı fakat uygulamayı sil yükle yaptım hala aynı gözüküyor
müşteri olarak gördüğüm fiyattan almak hakkım ama mevzu tt olunca korkmuyor değil insan

100Mbps paketin fiyatı sözleşme yapıldığında 168 lira civarı oluyor. 2 hafta önce kendim geçtim uygulama üzerinden.
Türk Telekom uygulaması da genel olarak sorunlu. Geçen ay faturam 1080 lira gözüküyordu. :D

Aradığım zaman bana da o fiyatı söylediler fakat kampanyayı yeni değiştirmiş olduğum için bu bir fırsat gibi bir şeyde olabilir ama bilgi alabilecek bir şey ortada.

Ben uygulama üzerinden alırken 26 ay sözleşme ile ilk 2 ay ücretsiz gözüküyordu ama paket fiyatları düzgün şekilde belirtilmişti.

Ben uygulama üzerinden alırken 26 ay sözleşme ile ilk 2 ay ücretsiz gözüküyordu ama paket fiyatları düzgün şekilde belirtilmişti.
yarına kadar beklicem hala aynı olursa adam akıllı yetkili birini bulucam eğer bir fırsat gibi bişeyse kaçırmamak lazım. dün türknete geçirip iptal ettim işlem tamamlanmadan müşteri kaybetmemek içinde yapıyor olabilirler

Asla 0 değil. İptal ettirmek için de bir dunya ugras verirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayın. Ben de fiber (FTTH) kullanıcısıyım. 170 TL veya 180 TL oduyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı