Türk Telekom kazı çalışmasından sonra bırakılan boru

Electrolux

Femtopat
Evin önüne Türk Telekom yazan büyük bir rogar koydular ve yanına böyle bir mavi birleşik çift çıkışlı boru koydular nedir bu?. Sokakta her ev 2-3 katlı kişisel bahçeli evler var ve eski uzatma yama ile gelen VDSL hat var 24 Mbps max alıyoruz. FTTH mi? sorma fırsatım olmadı, olsa da taşeron nereden bilsin. Fikri olan var mı? FTTH apartman olmayan yere gelmez diye düşünüyorum ama 2022'de VDSL kabin koymak ahlaksızlıktır. Sonuçta telekom bu, olabilir. Belediye çalışması var o yüzden asfalt gelmeden mecburi yaptılar, yapmasalar bütün altyapıyı yenileyen belediye 20 seneye bir daha asfalt kaldırmaz.
ae56OQK7_20211018_190748.jpg

%99 fiber hocam. Benzer borulardan bizde de vardı. Turuncu kabloları geçirdiler. Şimdi FTTH fiber internetimizi kullanıyoruz.
İyi yırttık o zaman. :) 1 seneye anca faal olur ama sıkıntı yok çünkü VDSL ile sorunsuz alıyorum hiç kopmuyor.
İyi yırttık o zaman. :) 1 seneye anca faal olur ama sıkıntı yok çünkü VDSL ile sorunsuz alıyorum hiç kopmuyor.
VDSL altyapıyı yerin altına alıp daha da kötü altyapı haline getiren şirkete Türk Telekom denir. Yırtmamışız yanmışız, güncelleyeyim dedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı