Türk Telekom Kullananlar Memnun Mu?

Selamlar,

Turkcell kullanıcısıyım, geçtiğimiz sene çok fahiş fiyatlar sundukları için operatör değiştirecektim ancak uygun bir paket bulduğum için tekrar Turkcell'de kaldım.

Son zamanlarda yaptıkları ek fiyatlar ve paket tanımlamaları ile canıma tak etti artık, bugün operatör değişeceğim. Kullanan arkadaşlar çekim kalitesinden memnunlar mı? İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum iş ve okul için Anadolu yakasına geçiyorum her gün. İletişimde ve internette sorun yaşatmasın yeter.

Hemde nasıl memnunuz bir bilsen (!) süper hız ve gecikmesiz internet. 100Mbps bir tarife alırsan 4/1 dilimini bile kullanamama garantisi ve müşteri hizmetlerini arayınca çeşitli bahaneler ile paranla rezil olman için Türk Telekom sevgi ve saygılarını sunar.

Hemde nasıl memnunuz bir bilsen (!) süper hız ve gecikmesiz internet. 100Mbps bir tarife alırsan 4/1 dilimini bile kullanamama garantisi ve müşteri hizmetlerini arayınca çeşitli bahaneler ile paranla rezil olman için Türk Telekom sevgi ve saygılarını sunar.
Arkadaşım da hız testini atmıştı 4.5G'de 2.3 Mbps hız alıyordu. Hızdan yana beklentim yok cidden.

Memnunum, yaşadığım bölgede iyi çekiyor. Ulaştığı hızlar benim için fazlasıyla yeterli. Fiyatları da diğer operatörlere göre uygun.

Turk Telekom Mobil kadar rezil bir kurum yoktur, adamına göre fiyat çekiyor, uygulaması dandik, altyapıları mobilde en kötüsü, daha çok sayarım ama tt mobil kullanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı