Türk Telekom kutusu takılmadan fiber tarifeleri gözüküyor

Altyapı çekildi, fiber turuncu kablo geldi ama kutuyu takmadılar. Altyapıyı çeken adam siz buradan evlere çekeceksiniz kabloları demiş ama Türk Telekom kutuyu takmadı daha. Altyapı sorguladığımda 100 Mbps download 8 Mbps upload alabileceğim yazıyor. Sorum şu kutu: Takılmadan neden tarifeleri bana gösteriyor? Başvurursam gelip TT kutuyu takar mı?

Eğer öyle birşey istendiyse sizden büyük ihtimalle ilk önce sizin kabloları çekmeniz gerekecek ondan sonra kutu gelip takılır bildiğim kadarı ile en son işlemler başlatılıyor hocam.

Ne kablosu çekicem ben fiber mi?Yoksa cat 6 mı?
Hocam pardon ben yanlış anlamışım size kablo verdiler sandım turuncu kabloyu girişe kadar çektilerse gelip kutuyu takmaları lazım bende aynı durumdayım sizin gibi kaç aydır kutu beklemekteyim ilk kutu takılacak tt tarafından sonrasında elektrikçi çağırıp fiberi evinize çektireceksiniz.

Son düzenleme:
Hocam pardon ben yanlış anlamışım size kablo verdiler sandım turuncu kabloyu girişe kadar çektilerse gelip kutuyu takmaları lazım bende aynı durumdayım sizin gibi kaç aydır kutu beklemekteyim ilk kutu takılacak tt tarafından sonrasında elektrikçi çağırıp fiberi evinize çektireceksiniz.
He tm ya adamlar gitti altyapıyı çekti bi kutuyu takamadılar gelipte.

bir aydır binaya takılan kutuya sinyal bekliyorum ben de tüm islemlerim tamam olmasına rağmen, bu türk telekomda ne kadar is bilmez adam var ya kutu takmadan abone satışa acmıslar :D mecbur kutuyu bekleyeceksiniz hocam islemler hızlansın diyorsanız kabloyu sizin cekmenizde fayda var yoksa onun icinde tt ekibi bazen kendi cekiyor ama isi uzattikca uzatiyorlar

bir aydır binaya takılan kutuya sinyal bekliyorum ben de tüm islemlerim tamam olmasına rağmen, bu türk telekomda ne kadar is bilmez adam var ya kutu takmadan abone satışa acmıslar :D mecbur kutuyu bekleyeceksiniz hocam islemler hızlansın diyorsanız kabloyu sizin cekmenizde fayda var yoksa onun icinde tt ekibi bazen kendi cekiyor ama isi uzattikca uzatiyorlar
Valla hocam ben açıkçası kutuyu 6 aydır bekliyorum işi iyice salladılar geçen tt arayıp görüştüm bu konu hakkında bu ayın 30 una geleceği planlandığı söylendi bekliyorum bakalım ne yapacaklar uğraşmak istemiyorsanız üstlerine yürüyün bunlara sert çıkışmak gerekiyor çoğu zaman.:)

Valla hocam ben açıkçası kutuyu 6 aydır bekliyorum işi iyice salladılar geçen tt arayıp görüştüm bu konu hakkında bu ayın 30 una geleceği planlandığı söylendi bekliyorum bakalım ne yapacaklar uğraşmak istemiyorsanız üstlerine yürüyün bunlara sert çıkışmak gerekiyor çoğu zaman.:)
twitterda bir kaç yetkiliye yazınca bunda da il müdürlüğünden arayıp biraz sert çıktılar niye oralara şikayet ediyorsunuz dercesine. Artık korkar olduk öyle işi yapmazlar diye, bekliyoruz bakalım ne zaman abone satışına açarlar diye.

Hocam şu an ben de aynı durumdayım. Binaya fiber kablo bırakıldı ama kutu yok. Sizde durumlar nasıl ilerledi bilgiledirir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı