Türk Telekom Mağazasında Yüksek Fiyata Düşük Paket Kitlemesi!

bertony

Hectopat
Türk Telekom mağazasında faturasız hattım için paket almaya gittim.
Bana BAL 2 diye bir paket için 37 TL kitlediler.
Pakette 750 dk+1000 SMS+2 GB internet için 37 TL ödedim.
Normalde Türk Telekom mağazasına gidince internetteki fiyattan daha ucuza faturasız paketler olurdu.
Neyse eve gidip Türk Telekom paketlerine baktığımda dolandırıldığımı fark ettim.
Örneğin resmini eklediğim 4 GB interneti olan paket bile 34 TL.
Ben bunları nereye şikayet edebilirim?

1634812960893.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayet edilecek bir durum yok ki hocam. Araştırmadan gitmişsiniz ve paketi siz almışsınız zorla vermemişler ki. Taahhüt varsa yapacak bir şey yok. Yoksa iptal edip yeni pakete geçin.

Şikayet edilecek bir durum yok ki hocam. Araştırmadan gitmişsiniz ve paketi siz almışsınız zorla vermemişler ki. Taahhüt varsa yapacak bir şey yok. Yoksa iptal edip yeni pakete geçin.
Hayır var.Benim internet paketim olmadığı için mağazadan parasını verip direkt paket almak istedim.
Türk Telekomda çalışandan daha iyi nasıl bilebilirim internetim olmadan?
4 TL daha ucuz bir fiyata 2 gb daha fazla paket alabilecekken ben sırf mağazada çalışandan parasını peşin paket aldığım için daha fazla para ödemek benim suçum değil!

Hayır var. Benim internet paketim olmadığı için mağazadan parasını verip direkt paket almak istedim.
Türk Telekom'da çalışandan daha iyi nasıl bilebilirim internetim olmadan?
4 TL daha ucuz bir fiyata 2 GB daha fazla paket alabilecekken ben sırf mağazada çalışandan parasını peşin paket aldığım için daha fazla para ödemek benim suçum değil!
Peki.

Eskiden bayiye gidince evet daha düşük fiyattan paket alıyordun ama artık Müşteri temsilcisi hallediyor o işleri.

Ben bu fiyata bana verilecek en yüksek gbı olan paket istedim.
Ama vermediler.
Benim suçum nedir?

İptal edince ödediğim ücreti iade edip vermiyorlar.
Sadece tekrar paketi alamıyorum denedim.

Şöyle bir drum var. İnternette ki paketler ile mağzada ki paketler aynı olmaz. İnternette ki paketler biraz daha avantajlı olur. Çünkü mağazalar bir kar alacağı için fiyatları yüksek olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı