Türk Telekom Magnet tarifesi

Boulite1206

Picopat
KYK yurdunda kalıyorum 200GB 129TL olan tarifeden almak istiyorum ama biraz araştırdım ve modem ücretiyle birlikte 180TL geliyor. Modem almama gibi bir durum varsa hattı telefona takıp mobil veriyi paylaşıp kullanabilir miyim?

Data hattı verdikleri için çalışması gerekli. Yine de Türk Telekoma sorup kesin bilgi alabilirsiniz.

Ben de yurtta kalıyorum bu paketler hiç fena görünmüyor. Acaba normal Türk Telekom hatları gibi çekim gücü?

Superbox dışında bir öneriniz var mı? Bütçem aylık 130TL. Benim aklımda bir de bu var.

TeknoBox Teknosacell'in sunmuş olduğu taşınabilir internet hizmetidir. Teknosacell ise TT Mobil A. Ş altyapısı kullanır. TT Mobil'den memnunsanız TeknoBox'u şiddetle tavsiye ederim. Türk Telekom Mobil kullanmak daha mantıklı. Magnet zaten altyapısı olmayan yerlere veriliyor ve herkese pat diye verilmiyor.
Superbox'a hiç bulaşmayın 100GB kalktı ve 200GB 399TL olacak. Şiddetli bir zam yiyecek çok yakın zamanda.

TeknoBox Teknosacell'in sunmuş olduğu taşınabilir internet hizmetidir. Teknosacell ise TT Mobil A. Ş altyapısı kullanır. TT Mobil'den memnunsanız TeknoBox'u şiddetle tavsiye ederim. Türk Telekom Mobil kullanmak daha mantıklı. Magnet zaten altyapısı olmayan yerlere veriliyor ve herkese pat diye verilmiyor.
Superbox'a hiç bulaşmayın 100GB kalktı ve 200GB 399TL olacak. Şiddetli bir zam yiyecek çok yakın zamanda.
Günlük 4-5 saat oyun oynuyorum ve ödevlerim vs. yapıyorum sosyal medyaya yada youtube felan girmiyorum. 100GB tarifeye mi alsam yoksa 60GB tarifeyi mi alsam mantıklı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı