Türk Telekom mobil ödemede "Türk Telekom mobil ödeme işleminiz gerçekleştirilemedi. [OR-DVASA2-02]"

Dr. Pc

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri.
Türk Telekom operatörünü kullanıyorum ve mobil ödemede hata alıyorum, 4-5 gün öncesinde sorunsuz kullanıyordum. Daha dün başladı bu hata. Türk Telekom ile görüştüm bana Android'de bu tür hatalar olabiliyor falan dedi, kısacası çözüm bulamadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Hata mesajı: Türk Telekom mobil ödeme işleminiz gerçekleştirilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sorunun devam etmesi halinde detaylı bilgi için Türk Telekom çağrı merkezine 444 1 444'u arayarak ulaşabilirsiniz. [OR-DVASA2-02]

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'da hata kodunu aratırsanız yabancı GSM'lerde de aynı sorunun yaşandığını görürsünüz. Operatör kaynaklı bir hata olduğu söylenmiş alman forumlarında. Türk Telekom mobil uygulamasından mobil ödemeyi aç kapa yapın hocam.

Google'da hata kodunu aratırsanız yabancı GSM'lerde de aynı sorunun yaşandığını görürsünüz. Operatör kaynaklı bir hata olduğu söylenmiş alman forumlarında. Türk Telekom mobil uygulamasından mobil ödemeyi aç kapa yapın hocam.
Deniyorum, hemen.
Edit: Kapanmıyor hocam öyle bir seçenek yok. SMS göndererek kapattım ve açtım yine düzelmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı