Türk Telekom modem değişimi yapar mı?

KAAN_OZSOY

Hectopat
Merhaba, Türk Telekom'un verdiği ZyXEL VMG-B10A 2.4 GHz modemi kullanıyorum. 50 Mbps internetimden Wi-Fi'de yavaş hız almaktayım. Ayrıca Xiaomi router 4A routerı, repeater modunda ve dualband açık durumda kullanıyorum. O da çok düşük hız veriyor hatta modemden daha düşük hız veriyor. Tahminimce modem 2.4 GHz olduğu için router 5 GHz kullanamıyor, dolayısıyla çok düşük hız veriyor. Acaba Türk Telekom'u arayıp 5 GHz özellikli Türk Telekom TP-Link VC200 modemini verir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim modemim de Türk Telekom ama berbat çalışıyor (1 yıllık) kendin internetten alman daha iyi.
Hocam 5 GHz özellikli iyi modemler yaklaşık 500 TL. Şuan para vermek istemiyorum. O modem TP-Link iyi olduğunu düşünüyorum.
50 lira da randevu ücreti var. Toplamda 90 lira gibi bir fiyata geliyor. Eğer randevu alınan tarihte evde bulunmaz, sonradan tarihi değiştirmek ister ya da işlemden vazgeçerseniz 50 lira daha ödüyorsunuz, bilginize.
Teşekkürler sıkıntı değil.
Türk Telekom TP-Link VC200 modemini kullanan var mı? Nasıl modem tavsiye eder misiniz

Yarın yeni hat çekmeye gelecekler, gelen ekiplerden VDSL modem talep edecektim. Bu dönem hangi marka / model modem veriyorlar belli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı