Türk Telekom modemi nereye iade ediliyor?

Daha fazla  
Merhaba, ben Türk Telekom abonesiyim. Bu ay bitiyor taahhüdüm ve bu modemi onlara geri vereceğim herhalde, ama nereye iade edeceğim? Bayisine gittim bana biz almıyoruz dediler. Ankara'da nereye iade ediliyor? Genel merkezlerine mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüt bitince sizi ararlar yeni taahhüt için eğer almaz iseniz modemi geri gönderiyorsunuz size zaten göndermek için kod vercekler.

Merhaba, ben Türk Telekom abonesiyim. Bu ay bitiyor taahhüdüm ve bu modemi onlara geri vereceğim herhalde, ama nereye iade edeceğim? Bayisine gittim bana biz almıyoruz dediler. Ankara'da nereye iade ediliyor? Genel merkezlerine mi?

Taahhüt bitince senin oluyor.

Hayır taksidi faturaya ekliyor, bitti artık arkadaşın o modem.

"Hattınızın iptali sonrasında varsa mülkiyeti şirketimize ait cihaz/donanım/modem/kart ve benzeri ekipmanlar Türk Telekom Ofis veya Mağazalarına iade edilmelidir. İade edilmeyen cihaz bedeli son faturaya yansıtılır."
Kaynak: Fesih İşlemleri Hakkında > İnternet > Türk Telekom.

Son düzenleme:
Hocam modeminizin türü adsl veya vdsl ise büyük ihtimalle taahhütte o modemlerin parasını aylık faturanızda size yansıtılmıştır ve taahhüt sonunda o modemler sizin olur. Taahhüt süresi içerisinde ev değişikliği falan yapıp fiber bir modeme geçiş yaptıysanız onları Türk Telekom ofis veya mağazalarına iade edebiliyorsunuz. Bahsettiğim mağazalar mahalle aralarında olan telefoncular değil bu arada :)

Yeni konular

Geri
Yukarı