Türk Telekom müdürlüğü nereye şikayet edilir?

Powerult

Decapat
Daha fazla  
57 gündür Türk Telekom internet arızamı gidermiyor. Sokaktaki hırsızların kabloyu çalmasıyla internetsiz kaldım 57 gün müdürlüğe üç kez gittim üçüncü günde geldi altyapı kablosunu çalmışlar uzun sürer dedi. Hattımı oradan iptal et cadde üzerinde direk kutusu var oradan çek tam karşıda kutu var zaten orada port yok diyor, dolu diyor beni üstünden salıyor. Sizce nereye şikayet etsem bunları? İşlerimi görmüyorlar rezil oldum. Bunlarla hem sözleşme var hem de buluğum yer küçük ve Türk Telekom direklerinden başka çarem yok kanser ediyorlar insanı. Ekipler müdürlüğünün hepsi cahil ilkokul mezunu konuşmayı bilmiyorlar. Sizce ne yapmak?

Son düzenleyen: Moderatör:
57 gündür Türk Telekom internet arızamı gidermiyor. Sokaktaki hırsızların kabloyu çalmasıyla internetsiz kaldım 57 gün müdürlüğe üç kez gittim üçüncü günde geldi altyapı kablosunu çalmışlar uzun sürer dedi. Hattımı oradan iptal et cadde üzerinde direk kutusu var oradan çek tam karşıda kutu var zaten orada port yok diyor, dolu diyor beni üstünden salıyor. Sizce nereye şikayet etsem bunları? İşlerimi görmüyorlar rezil oldum. Bunlarla hem sözleşme var hem de buluğum yer küçük ve Türk Telekom direklerinden başka çarem yok kanser ediyorlar insanı. Ekipler müdürlüğünün hepsi cahil ilkokul mezunu konuşmayı bilmiyorlar. Sizce ne yapmak?

Bu ana başlık üzerinde ulaşmanız gereken tüm merciler anlatılmış. BTK, CİMER, AÇIK KAPI, 153 HATTI gibi konumlara ağırlık vererek özel iletişim maillerine de ulaşırsanız size yardımcı olurlar diye umuyorum.

Fiber yok ve direklere mecbur iseniz daha fazla Türk Telekom ile uğraşmak istemiyorsanız bölgemizdeki airfiber internet sağlayıcılarına başvurabilirsiniz.
Kablosuz wifi İnternet mi ping 43 falan oluyor çok donma kasma var

Bu ana başlık üzerinde ulaşmanız gereken tüm merciler anlatılmış. BTK, CİMER, AÇIK KAPI, 153 HATTI gibi konumlara ağırlık vererek özel iletişim maillerine de ulaşırsanız size yardımcı olurlar diye umuyorum.
Valla bilmiyorum bende ne yapacağımı müdürlerin Twittir mesaj kutuları açıktı şikayet ederdim ertesi gün gelirlerdi şimdi hepsinin kutusunu kapalı ne yapacağımızı şaşırdık Türk Telekom`u iptal edip onun yerine Vodafone`ye geçsem nasıl olur sizce?

Tek iş veren Türk Telekom olunca Türkiye'de yapılabilecek bir durum yok denecek kadar az CİMER gibi yerlere binlerce kişi başvurdu ama kaçı başarılı bir şekilde ayrıldı denilirse 1 elin parmağını geçmez.

Eğer altyapiniz sadece tt destekliyorsa yani diğer sağlayıcıları kendi altyapıları yoksa geçmek mantıksız olur çünkü tt bu sefer hiç ilgilenmiyor .

Yeni konular

Geri
Yukarı