Türk Telekom Nasıldır?

Taşındığımız yer eski bir yer değil o yüzden altyapısının iyi olduğunu düşünüyorum. D-Smart'ı da düşünmüştüm ama bir yakınım kullanıyor ve internetinden hiç memnun değil.

Taşındığımız yer eski bir yer değil o yüzden altyapısının iyi olduğunu düşünüyorum. D-Smart'ı da düşünmüştüm ama bir yakınım kullanıyor ve internetinden hiç memnun değil.
D-Smart'tan internet almak büyük bir aptallık olur. Altyapı iyi olsa bile iyi hizmet sağlayamayan bir firma. Netspeed'in altyapı sorgulama sitesinden altyapı sorgular mısınız?

Superonline varsa tavsiye edebilirim. Tivibu’da Fox ve TV8 kanalları uydudan ve havadan dolayı bazen görüntü vermiyordu. Tv+’da böyle bir sorun yok. Gündüz 25mbit akşam 100mbit olan paketi kullanıyorum ama akşam 10-35mbit aralığında değişiyor. Bunun dışında başka sorunu yok. Yayın durdurma, ileri/geri sarma, bazı filmleri ücretsiz izleyebilme özellikleri de var.

Ben Türk Telekom'dan çok memnunum daha önce kirada oturuyordum. VDSL kullanıyordum. Yeni ev yaptırıyorum. Müteahhitle konuştum fiber istediğimi belirttim. Telekom'dan geldiler binaya fiber optik sarı kablolardan döşediler ev tamamlanınca fiberim hazır olacak sağda solda yazılan çizilenlere bakıyorumda ben fiber internet için hiçte zorlanmadım. Gelen Telekom yetkilileri zaten siz istesenizde biz bakır altyapı vermiyoruz yeni binalara fiber altyapı veriyoruz dediler.

Saha dolabı mesafesi için haklısınız ancak iç tesisattan sizler sorumlusunuz. Saha dolabının yarattığı olumsuzluklar için haklısınız.
İç tesisatı en azından bu forumu kullanan bir kişinin kötü bırakmayacağını düşünmüştüm yeni taşınacak sonuçta yeni kablo çekilecek.

D-Smart'tan internet almak büyük bir aptallık olur. Altyapı iyi olsa bile iyi hizmet sağlayamayan bir firma. Netspeed'in altyapı sorgulama sitesinden altyapı sorgular mısınız?
Netspeed'i düşünmüyorum. TurkNet ve Netspeed gibi firmalarda her ne kadar herkes memnun olsa da tercih etmiyorum.

Superonline varsa tavsiye edebilirim. Tivibu’da Fox ve TV8 kanalları uydudan ve havadan dolayı bazen görüntü vermiyordu. Tv+’da böyle bir sorun yok. Gündüz 25mbit akşam 100mbit olan paketi kullanıyorum ama akşam 10-35mbit aralığında değişiyor. Bunun dışında başka sorunu yok. Yayın durdurma, ileri/geri sarma, bazı filmleri ücretsiz izleyebilme özellikleri de var.
Turkcell'e baktığımda fiber altyapısını görmüştüm. Ancak ben TV+'ı sadece telefonda, bilgisayarda, tablette vs. kullanılıyor diye düşünüyordum. Turkcell'i de düşüneceğim. Çok teşekkürler.

Şu anda merkezde oturuyorum, alt yapıda. Fiber internet var. Bende bayiden fiber internet aldım ve modemimi özel Dual bant 5G teknoloji bir modem aldım ne bir kopma ne bir yavaşlama internet hızım gayet mükemmel. 91 GB bir boyuttaki dosyayı Online oyun oynarken indirmeye başladım ortalama 3 saate indi. Daha önce başka bir yerde merkezden uzak normal modem ve normal alt yapıya sahip yerde oturuyordum 4 günde ancak inerdi. Sonuç ortada.

Yeni konular

Geri
Yukarı