Türk Telekom Nasıldır?

hawyy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an KabloTV + Kablonet kullanıyoruz. Ancak taşınacağımızdan dolayı ve taşındığımız yerde maalesef Kablonet altyapısı olmadığından (öyle kötü bir yere de taşınmıyoruz neden yok anlamadım.) mecburen değiştirmek zorundayız. Televizyon + interneti de bir arada veren yalnızca Türk Telekom var. Yani mecburen Türk Telekom'a geçeceğiz. İnternette memnun olan olduğu kadar memnun olmayanı da var. Sizce nasıl?

Şu an KabloTV + Kablonet kullanıyoruz. Ancak taşınacağımızdan dolayı ve taşındığımız yerde maalesef Kablonet altyapısı olmadığından (öyle kötü bir yere de taşınmıyoruz neden yok anlamadım.) mecburen değiştirmek zorundayız. Televizyon + interneti de bir arada veren yalnızca Türk Telekom var. Yani mecburen Türk Telekom'a geçeceğiz. İnternette memnun olan olduğu kadar memnun olmayanı da var. Sizce nasıl?
Altyapınız nedir? Geçiş yapacağınız Türk Telekom altyapısı tipi nedir?

Bölgeye göre değişiyor. Kablolama ve tesisat olarak çok eski bir bina değilse, merkezden uzak değilse memnun kalırsın. Fiberde Superonline biraz önde ama, o yoksa TTnet'ten de memnun kalırsın.

Müşteri hizmetlerini arayınca en ufak şey için 50 gün uğraşmaya hazır olun ben olsam en son alternatif TT olarak götürdüm gerek altyapısı gerek müşteri hizmetleri kalitesi bir sorunu çözüm hızı vb.

Kötü bir geçmişim var. Altyapımdan mı bilmiyorum. 50 Mbps alıyordum, ama hizmet sıfır. Kopmalar yaşayıp kanser olmaya hazır mısın? 😔
Altyapı kötüyse firmayı suçlamanın anlamı yok hocam. Altyapı iyi olunca kullanılabilecek bir İSS aslında. Fİber altyapımda kullandım sorunsuzdu. Fİyatı pahalı olduğu için Comnet'e geçiş yaptım. Yine aynı şekilde memnunum.

Altyapı kötüyse firmayı suçlamanın anlamı yok hocam. Altyapı iyi olunca kullanılabilecek bir İSS aslında. Fİber altyapımda kullandım sorunsuzdu. Fİyatı pahalı olduğu için Comnet'e geçiş yaptım. Yine aynı şekilde memnunum.
Evet hocam, yanlış anlaşılmasın diye altyapı olabilir diye belirttim. Keşke iyi olsaydı.

Türkcell de tv+internet veriyor ve tv+ tivibu'dan daha iyi.

D-Smart'ı bir araştır derim. TV Paketi kullanmıyorum. Internet paketleri gerçekten güzel. Evde başka biri HD video bile izlese pingim en fazla 25-30 civarları. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 1 kere bile internet kesintisiz yaşamadım. D-Smart Türk Telekom altyapısı kullanıyor diye biliyorum. Bakmanızı tavsiye ederim.

Altyapıyı kötü bıraktıkları için suçlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı