Türk Telekom oyunlarda çok yüksek ping

Nepolesya

Femtopat
Herkese merhabalar iyi forumlar.
Yaklaşık 2 aydır oyunlarda gereğinden fazla ping alıyorum. Örnek vereyim 2 ay önce CS:GO'da 50-60 ping alıyorsam şimdi 300-400 sabit oluyor.
Türk Telekom kullanıcısıyım, müşteri hizmetleri sadece başka bir modem gönderdi. Başka da bir şey yapmadı. İnternetten her çözüme baktım ama hiçbir şey değişmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar iyi forumlar.
Yaklaşık 2 aydır oyunlarda gereğinden fazla ping alıyorum. Örnek vereyim 2 ay önce CS:GO'da 50-60 ping alıyorsam şimdi 300-400 sabit oluyor.
Türk Telekom kullanıcısıyım, müşteri hizmetleri sadece başka bir modem gönderdi. Başka da bir şey yapmadı. İnternetten her çözüme baktım ama hiçbir şey değişmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam az önce Valorant'tan çıktım 800 ping alıyorum Türk Telekom'un 35 Mbps'lik tarifesinde sizinle alakalı değil.
Sırf bu yüzden telefonumun internetini kullanıyorum USB ile bağlayıp.

Hocam az önce Valorant'tan çıktım 800 ping alıyorum Türk Telekom'un 35 Mbps'lik tarifesinde sizinle alakalı değil.
Sırf bu yüzden telefonumun internetini kullanıyorum USB ile bağlayıp.

Peki hocam bu müşteri hizmetlerine ne desem gelirler veya bu sorunu nasıl çözerim? Ethernet kablosu işe yarar mı?
Türk Telekom almayın aldırtmayın.

Bir öneriniz var mı? TurkNet iyi diye duymuştum ama emin de değilim.

Peki hocam bu müşteri hizmetlerine ne desem gelirler veya bu sorunu nasıl çözerim? Ethernet kablosu işe yarar mı?

Hocam gelmezler aşırı boktan bir sistemleri var Türk Telekom'un ne ilgileniyorlar ne bir şey yapıyorlar telefon tarifemin bitmesine az kala her gün arıyorlar sinir oldum artık dedim internetinizle oyun indirmeyi bırak 360p video izlenmiyor vs dedim şu interneti ya düzeltin kalayim ya da başka bir operatöre geçeceğim dedim kapattım telefonu yeter bir de bir üst tarifeyi de önermiyor şimdikinin fiyatını arttırıyorlar çok komik ya.

Hocam ben çözemedim artık tak etti 3 aydır. Vizelerim bittikten sonra sabaha kadar arayacağım. Engel yersem başka numaralardan yine arayacağım. Ama bu ping sorununu çözdüreceğim. Siz de aynı şeyi yaparak adamların adam akıllı ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Hocam ben çözemedim artık tak etti 3 aydır. Vizelerim bittikten sonra sabaha kadar arayacağım. Engel yersem başka numaralardan yine arayacağım. Ama bu ping sorununu çözdüreceğim. Siz de aynı şeyi yaparak adamların adam akıllı ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Hocam acaba tüketici hakları mahkemesine başvuracağım desem ilgilenirler mi :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı