Türk Telekom paket değişikliği nasıl işliyor?

iEternal

Decapat
Yer
Adıyaman
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
200GB AKN'li 35Mbps hız veren fiber internet kullanıyorum, taahhüt 20 Haziran'da sona erecekmiş.
Türk Telekom'un sitesine girip başka internet tarifelerine baktım, 35 Mbps fiber sınırsız internet buldum 105 TL gibi bir fiyata, şimdi ben bu tarifeye geçmek istesem; sıfırdan mı kurulum yapacaklar yoksa direk aynı modem ile bu tarifeye geçebilecek miyim? Bir de taahhüt bitince ne oluyor, gene aynı fiyattan mı devam edecek yoksa fiyat değişecek mi? Belirtirseniz ve yardımcı olursanız çok sevinirim şu an yardıma gerçekten ihtiyacım var.
Not: Adıyaman/Besni'de yaşadığım için en uygun alt yapıyı Türk Telekom sağlıyor o nedenle başka servis sağlayıcısını düşünmüyorum.

İnternet servis sağlayıcısı
Yani hiç bir şekilde kurulum falan olmayacak mı? Türk telekomu arayıp tarifenin adını verip geçmek istiyorum dersem yaparlar mı direk? Paket değil bu arada, tarife değişikliğinden bahsediyorum.
Millenicom gibi başka İSS'lere yönelin derim. 100 TL'ye 100 Mbps alabilirsiniz. Hem de taahhüt vermezsiniz.
Alt yapı yok maalesef.

Yani hiç bir şekilde kurulum falan olmayacak mı? Türk telekomu arayıp tarifenin adını verip geçmek istiyorum dersem yaparlar mı direk? Paket değil bu arada, tarife değişikliğinden bahsediyorum.

Alt yapı yok maalesef.
Hocam Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Nasıl altyapı yok?

Geri
Yukarı