Türk Telekom paket fiyatları

SemihOzdogdu

Hectopat
Merhaba dostlar Türk Telekom'un sitesinde süper 3 ay paketinin 50 GB olan hali 155 TL olarak gözüküyor. Online işlemlerde ise 190 TL. Hangi fiyat geçerli olur bu durumda?

Bir de eğer kullanan varsa bu süper 3 ay paketinde ki fiyatlar aylık mı, yoksa toplam 3 ay için ödenmesi gereken ücret mi?

Hocam tarife detaylarında son 30 gün içinde yeni hat alan veya numarasını taşıyan müşteriler için 3 aylık 50GB fiyatı 155₺, faturasız tarifeyi kullanan müşteriler için 3 aylık fiyat 190₺ olarak gözüküyor.
Screenshot_20220626-005037_Brave.jpg

Yeni gelene 155TL,
Şu an ki Türk Telekom müşterisine 190TL.

Yeni gelene olan fiyattan yararlanmanız için Turkcell veya Vodafone'a geçmeniz, 3 ay orada durmanız ve tekrardan Türk Telekom'a geçmeniz gerekiyor. Gerçi siz bunu yaparsanız muhtemelen Türk Telekom'a tekrar geri geçmeden zam gelir pakete :)

Hocam tarife detaylarında son 30 gün içinde yeni hat alan veya numarasını taşıyan müşteriler için 3 aylık 50GB fiyatı 155₺, faturasız tarifeyi kullanan müşteriler için 3 aylık fiyat 190₺ olarak gözüküyor.Eki Görüntüle 1431868
Hocam ben vodafoneden geçiş yaptım ve daha 2 hafta falan oluyor. Şuan da bu paketi almak istersem 120 Tl olarak alacağım değil mi ?
Yeni gelene 155TL,
Şu an ki Türk Telekom müşterisine 190TL.

Yeni gelene olan fiyattan yararlanmanız için Turkcell veya Vodafone'a geçmeniz, 3 ay orada durmanız ve tekrardan Türk Telekom'a geçmeniz gerekiyor. Gerçi siz bunu yaparsanız muhtemelen Türk Telekom'a tekrar geri geçmeden zam gelir pakete :)

Hocam ben vodafoneden geçiş yaptım ve daha 2 hafta falan oluyor. Şuan da bu paketi almak istersem 120 Tl olarak alacağım değil mi ?
Bir de mecbur olarak sms göndericem bu durumda, uygulamada farklı fiyat gösteriyor. Yüklediğim tl içeride kalmaz inşallah.

Geri
Yukarı