Türk Telekom Ping değeri inanılmaz fazla

Vakeyeme

Hectopat
Daha fazla  
1, 5 haftadır her gece internetimin ping değeri öyle bir yükseğe çıkıyor ki internet kullanılamaz hale geliyor. Speedtest yaptığımda download hızında bir problem yok, upload hızında problem yok ancak ping değeri 1000'den aşağıya inmiyor. Bir buçuk haftadır her gece Türk Telekom'u arıyorum. Sorunu çözmekle ilgili hiçbir girişimde bulunmadılar. Sorun bizden kaynaklı değil ping değerlerine müdehale edemeyiz diyorlar. Bende diyorum ki bir buçuk haftadır sizi arıyorum kendi başıma bir sürü şey denedim çözemedim en azından bir ekip gelsin bize yardımcı olsun diyorum onda da tık yok. Arkadaşlar eğer çözüm önerileriniz varsa bekliyorum. Lütfen yardım edin bir buçuk haftadır Allah'ın cezası Türk Telekom beceremedi siz aklıma geldiniz. . (Cayma bedeli 1000 TL çıktı)

1, 5 haftadır her gece internetimin ping değeri öyle bir yükseğe çıkıyor ki internet kullanılamaz hale geliyor. Speedtest yaptığımda download hızında bir problem yok, upload hızında problem yok ancak ping değeri 1000'den aşağıya inmiyor. Bir buçuk haftadır her gece Türk Telekom'u arıyorum. Sorunu çözmekle ilgili hiçbir girişimde bulunmadılar. Sorun bizden kaynaklı değil ping değerlerine müdehale edemeyiz diyorlar. Bende diyorum ki bir buçuk haftadır sizi arıyorum kendi başıma bir sürü şey denedim çözemedim en azından bir ekip gelsin bize yardımcı olsun diyorum onda da tık yok. Arkadaşlar eğer çözüm önerileriniz varsa bekliyorum. Lütfen yardım edin bir buçuk haftadır Allah'ın cezası Türk Telekom beceremedi siz aklıma geldiniz. . (Cayma bedeli 1000 TL çıktı)
Dostum aynı sorun bende de var maalesef :( Ama oturduğunuz evin altyapısı fiber mi?

Farklı bir modem ile deneme şansın var ise bir dene. Benim modem kaynaklı pingim vardı, yenilemiştim ve düzelmişti.

Welcome Turkish net problems.

Her oyunda mı oluyor? Oyun sırasında ping çıktığı zaman Alt+F4 yapıp hız testi yapıp ping değerlerini bir sorgulayın eğer yüksek çıkarsa ekran görüntüsü alın ve bunları bildirin şikayet edeceğinizi ve ayrılacağınızı dile getirin mecburen çözmek zorundalar.

Bu gidişle Türk Telekom'la salyangoz yarış yapsa salyangoz kazanacak bu kadar Ping ve yavaşlığı artık kaplumbağa bile demiyorum :D.

Şaşırtmadı Türk Telekom aynı yavaşlıkta devamke :).

Yeni konular

Geri
Yukarı