Türk Telekom port kapalı

rout

Decapat
Daha fazla  
Selam, Türk Telekom ZyXEL paneli üzerinden port açmak istiyorum, güvenlik duvarı vs. kapalı fakat portu kontrol ettiğimde hiçbir şekilde port açılmıyor.

İnternette izlediğim videolarda birçok kişide WAN arayüzü kısmında "mylsp_atm" adlı bir seçenek var fakat bende bu seçenek yok ve diğerlerini denediğimde port açık gözüküyor fakat port kontrol sitelerinden kontrol ettiğimde kapalı gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbet karşınıza gelmiştir internette dönen bir "darkcomet trolleri" furyası var. Ki forumu çok farklı bir amaçla açtım neden buraya geldi :D?

Bu troll muhabbetleri yüzünden başım yanmıştı küçükken bilmiyordum tabii ki de nasıl çözüceğimi o yüzden bu tür şeylere çok hassasım bunun nesini eğlenceli buluyorsunuz anlamıyorum?

Bu troll muhabbetleri yüzünden başım yanmıştı küçükken bilmiyordum tabii ki de nasıl çözüceğimi o yüzden bu tür şeylere çok hassasım bunun nesini eğlenceli buluyorsunuz anlamıyorum?

Dostum sonda da dediğim gibi ben port ile ilgili bir konu açıyorum fakat sen işin çok detayına iniyorsun ayriyeten böyle tanımadığım insanlara sözde şaka bir şekilde rat atmayacağım tabii ki de.

Geri
Yukarı