Türk Telekom Prime 25 GB 2000 dakika 126 TL tarifesi mantıklı mı?

mrflex

Picopat
Bana 15 -25 GB arasında internet tarifesi gerekli en ucuzu hangisi ise ona geçebilirim ama bana bugün teklif geldi. Türk Telekom Prime 25 GB 2000 dakika sınırsız SMS 126 TL diye kabul edeyim mi? Yoksa daha ucuza 15- 20 GB tarifeler var mı?

Hocam bana da 130 TL fiyat çekmişlerdi. Ben Vodafone'a taşıdım 99TL 20 GB. Yerel kampanya mı bilemem ama bir bakın isterseniz. Eğer başka operatör istemezseniz faturasızlarda daha uygun seçenekler olabilir.

Bana 15 -25 GB arasında internet tarifesi gerekli en ucuzu hangisi ise ona geçebilirim ama bana bugün teklif geldi. Türk Telekom Prime 25 GB 2000 dakika sınırsız SMS 126 TL diye kabul edeyim mi? Yoksa daha ucuza 15- 20 GB tarifeler var mı?
Aynı fiyatı 30 GB + 10 GB sosyal medya da ödüyorum.

Bana Türk telekom 20 GB Internet'e 80 TL bir de üstüne 10 TL vergi 90 TL'ye kullanıyorum dünyanın en iyi teklifini sundular herhalde :)

Fiyat normal. Dönem dönem daha ucuzu denk gelebiliyor tabi Vodafone'da. 20 GB 99 TL vardı geçen hafta bitti. Bu dönemde neyi hangi fiyattan alırsan al iyidir, 1 ay sonra mutlaka yükseliyor.

Eğer vergiler ile beraber o fiyat ise güzel sayılır bu aralar tt upload hızlarını yükseltmeye başladı kullanılabilir ama bulunduğunuz bölgede çekim gücüde önemli çekim gücü olmadıktan sonra o pakete 20 tl versen bile ne anlam ifade eder orası tartışılır...

Fiyat normal. Dönem dönem daha ucuzu denk gelebiliyor tabii Vodafone'da. 20 GB 99 TL vardı geçen hafta bitti. Bu dönemde neyi hangi fiyattan alırsan al iyidir, 1 ay sonra mutlaka yükseliyor.

Ben şu an 114 lira ödüyorum o tarifeye. 126 normal.

Eğer vergiler ile beraber o fiyat ise güzel sayılır bu aralar TT upload hızlarını yükseltmeye başladı kullanılabilir ama bulunduğunuz bölgede çekim gücüde önemli çekim gücü olmadıktan sonra o pakete 20 TL versen bile ne anlam ifade eder orası tartışılır...

Vergiler dahil 135 TL iyi mi gene?

Yeni konular

Geri
Yukarı