Türk Telekom Rezilliği

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Merhaba, 24 Mbps internet hızında Türk Telekom Fiber internet kullanıcısıyım. yaklaşık 30 dakikadır hız 0.4-2 Mbps civarında gidip geliyor. Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana korona dolayısıyla yoğunluk yaşandığını ve buna sebep olduğunu söyledi. Ben de ona bunun bir bahane olamayacağını çünkü koronanın 1.5 yıldır devam ettiğini ve şuan korona dolayısıyla bir kapanmanın olmadığını ve mantıksız olduğunu söyledim. Dediği şey son olarak 54 milyon Türk Telekom abonesinin olduğu bu sorunu bir tek benim yaşamadığımı ve bir süre daha devam ederse tekrar aramamı söylediler. Paramızla rezil oluyoruz. Rezillik. Bana ne 54 milyondan isterse 100 milyon abonen olsun o seni ilgilendirir. Zaten interneti pahalıya kullanıyoruz. Bari hizmeti adam akıllı verin. Verilen cevap tam bir saçmalık göstergesi.

Saçmalık. Şu an 50/8 pakete 140 TL veriyoruz. Ki bende hiçbir problem de yok. Babam benden habersiz gidip taahhütü yenilemeseydi 1 dakika durmazdım. Müşteri hizmetleri falan da iyi değil bence.

Merhaba, 24 Mbps internet hızında Türk Telekom fiber internet kullanıcısıyım. Yaklaşık 30 dakikadır hız 0.4-2 Mbps civarında gidip geliyor. Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana korona dolayısıyla yoğunluk yaşandığını ve buna sebep olduğunu söyledi. Ben de ona bunun bir bahane olamayacağını çünkü koronanın 1.5 yıldır devam ettiğini ve şu an korona dolayısıyla bir kapanmanın olmadığını ve mantıksız olduğunu söyledim. Dediği şey son olarak 54 milyon Türk Telekom abonesinin olduğu bu sorunu bir tek benim yaşamadığımı ve bir süre daha devam ederse tekrar aramamı söylediler. Paramızla rezil oluyoruz. Rezillik. Bana ne 54 milyondan isterse 100 milyon abonen olsun o seni ilgilendirir. Zaten interneti pahalıya kullanıyoruz. Bari hizmeti adamakıllı verin. Verilen cevap tam bir saçmalık göstergesi.

Fiber falan değil o Türk Telekom'da fiber ne gezer sana tavsiyem altyapıda TurkNet veya Türksat varsa ikisinden birine geçmen.

Türk telekom müşterilerini kanser eden bir şirket.Benim da canımı yaktılar.Cimere kadar şikayet ettim ama çözüm odaklı değiller.Bu konuda Devlet desen denetim anlamında vatandaşla ilgilenmede törti van.Geçmiş olsun kardeşim sana...

Saçmalık. Şu an 50/8 pakete 140 TL veriyoruz. Ki bende hiçbir problem de yok. Babam benden habersiz gidip taahhütü yenilemeseydi 1 dakika durmazdım. Müşteri hizmetleri falan da iyi değil bence.
Ben de 50/8 pakete 120 TL veriyorum, modem dahil. Sizinki niye fazla? :D

Saçmalık. Şu an 50/8 pakete 140 TL veriyoruz. Ki bende hiçbir problem de yok. Babam benden habersiz gidip taahhüdü yenilemeseydi 1 dakika durmazdım. Müşteri hizmetleri falan da iyi değil bence.

Ben TurkNet kullanıyorum internet bir ara sürekli kopuyordu. Müşteri hizmetleri yok bilet açıp geri dönmelerini bekliyorsun mail atıyorlar hattınızın değerleri normal diye aramıyorlar da bir ara bayağı uğraşmıştım.

Merhaba, 24 Mbps internet hızında Türk Telekom fiber internet kullanıcısıyım. Yaklaşık 30 dakikadır hız 0.4-2 Mbps civarında gidip geliyor. Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana korona dolayısıyla yoğunluk yaşandığını ve buna sebep olduğunu söyledi. Ben de ona bunun bir bahane olamayacağını çünkü koronanın 1.5 yıldır devam ettiğini ve şu an korona dolayısıyla bir kapanmanın olmadığını ve mantıksız olduğunu söyledim. Dediği şey son olarak 54 milyon Türk Telekom abonesinin olduğu bu sorunu bir tek benim yaşamadığımı ve bir süre daha devam ederse tekrar aramamı söylediler. Paramızla rezil oluyoruz. Rezillik. Bana ne 54 milyondan isterse 100 milyon abonen olsun o seni ilgilendirir. Zaten interneti pahalıya kullanıyoruz. Bari hizmeti adamakıllı verin. Verilen cevap tam bir saçmalık göstergesi.

Telekom müşteri hizmetleri resmen alay etme hizmetleri.

Bazen sorunlar olması anlaşılabilir bir şey, mesela Facebook gibi büyük bir şirket bile dün can çekişiyordu ama verdikleri cevap tamamen bomboş manasız bir şey. Kalitesiz hizmet.
Hocam zaten verdikleri cevap beni sinirlendirdi. Böyle yalandan müşteriyi geçiştirmeye yönelik cevaplar.
Fiber falan değil o Türk Telekom'da fiber ne gezer sana tavsiyem altyapıda TurkNet veya Türksat varsa ikisinden birine geçmen.
Öyle söylediler. Onların yalancısıyım ama o kadar da olmaz heralde.
Şu taahhüt bir son bulsun da kurtulayım şu rezillikten. Bu arada Artvin' de yaşıyorum. Küçük bir şehir olduğundan dolayı en azından buradan ulaşabileceğim bir yer olsun diye Türk Telekom'u seçmiştim. Önerebileceğiniz internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı