Türk Telekom rezilliği

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Böyle bir konu açacağım aklıma bile gelmezdi. Paralı eleman gibi TT'yi överdim garip şekilde herkeste sorun varken bende yoktu falan ama bu son yaptıkları tüm fikirlerimi bir anda değiştirdi. İstanbul Eyüp'te yaşıyorum köy değil dağ değil en aktif yerlerden birisi, 1 aylık altyapı çalışması ne tam olarak? 2023'te yaşıyoruz devir internet devri ki ben işimi internet üzerinden yapıyorum. 1 haftadır kim bilir ne kadar zarar ettim. Hadi zararı geçtim her türlü halledilir psikolojik sıkıntılarım var ve sürekli arkada konuşma sesi olması gerekiyor (video). Şu an bu da yok? O yerleri kazan elemanlardan ayrı bir nefret ediyorum. 1 günlük işi 1 haftaya yayıyorlar, İstanbul'un ulu orta yerinde 1 ay internetsiz bırakan TT'ye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu konuda dava açsak kazanabiliyor muyuz ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir konu açacağım aklıma bile gelmezdi. Paralı eleman gibi TT'yi överdim garip şekilde herkeste sorun varken bende yoktu falan ama bu son yaptıkları tüm fikirlerimi bir anda değiştirdi. İstanbul Eyüp'te yaşıyorum köy değil dağ değil en aktif yerlerden birisi, 1 aylık altyapı çalışması ne tam olarak? 2023'te yaşıyoruz devir internet devri ki ben işimi internet üzerinden yapıyorum. 1 haftadır kim bilir ne kadar zarar ettim. Hadi zararı geçtim her türlü halledilir psikolojik sıkıntılarım var ve sürekli arkada konuşma sesi olması gerekiyor (video). Şu an bu da yok? O yerleri kazan elemanlardan ayrı bir nefret ediyorum. 1 günlük işi 1 haftaya yayıyorlar, İstanbul'un ulu orta yerinde 1 ay internetsiz bırakan TT'ye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu konuda dava açsak kazanabiliyor muyuz
Biri Vodafone rezilliği der, biri Turkcell rezilliği der...
Böyle bir konu açacağım aklıma bile gelmezdi. Paralı eleman gibi TT'yi överdim garip şekilde herkeste sorun varken bende yoktu falan ama bu son yaptıkları tüm fikirlerimi bir anda değiştirdi. İstanbul Eyüp'te yaşıyorum köy değil dağ değil en aktif yerlerden birisi, 1 aylık altyapı çalışması ne tam olarak? 2023'te yaşıyoruz devir internet devri ki ben işimi internet üzerinden yapıyorum. 1 haftadır kim bilir ne kadar zarar ettim. Hadi zararı geçtim her türlü halledilir psikolojik sıkıntılarım var ve sürekli arkada konuşma sesi olması gerekiyor (video). Şu an bu da yok? O yerleri kazan elemanlardan ayrı bir nefret ediyorum. 1 günlük işi 1 haftaya yayıyorlar, İstanbul'un ulu orta yerinde 1 ay internetsiz bırakan TT'ye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu konuda dava açsak kazanabiliyor muyuz ya?
Bence bir avukata sor. Kazanç kayıptan büyük olursa aç

Rezillik olarak sadece Türk Telekom'u göstermek oldukça yanlış olur lakin ülkemizdeki tüm Telekominasyon şirketleri birbirinden rezil. Bunun en güçlü kanıtıysa geçenlerde yaşadığımız üzücü deprem olayları.

Bir ara bizimde altyapımızda fiber yapacağız diye 1ay internet vermemişlerdi Allah'tan yaz ayındaydı ve yazlık evdeydik ama şu da bir gerçek altyapı 16Mbps iken 75Mbps oldu ve biz 75Mbps fibere geçiş yaptık aşırı bir hızlanma söz konusu ama doğru altyapı çalışmaları çok uzun sürüyor. Sabrın sonu selamettir derler.

Bir ara bizimde altyapımızda fiber yapacağız diye 1ay internet vermemişlerdi Allah'tan yaz ayındaydı ve yazlık evdeydik ama şu da bir gerçek altyapı 16Mbps iken 75Mbps oldu ve biz 75Mbps fibere geçiş yaptık aşırı bir hızlanma söz konusu ama doğru altyapı çalışmaları çok uzun sürüyor. Sabrın sonu selamettir derler.

İşimi internetten yapmasam umurumda bile olmaz ama şu an resmen elimi kolumu bağladılar.

Geri
Yukarı