Türk Telekom Sabit İnternet Kopma

mavibeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ak Saray
Ben kullanıyorum. Daha önce Superonline ADSL kullanıyordum hızını sevmiyordum fakat kopma sorunları çok azdı. Turk Telekom'a geçtim VDSL yaptım altyapı desteklediği için bu seferde sürekli kopmalar 24 saat sonra anca gelmesi DSL ışığı yanmaması gibi sıkıntılar oldu. Fakat hızı gayet iyi, Turk Telekom kullananlar sizdede aynı sıkıntılar oluyor mu? 1 hafta içinde uzun süreli kopmalar yaşadım. Her biri için arıza kayıtı oluşturdum hiçbirini çözemediler. Hepsini kendim çözdüm bana dedikleri şey IP adresi yemiyor tamam dedim. Aile korumasına geçme gibi bir olay var IP adresi değişiyormuş. O yolu denedim herzaman o yol ile internet geldi. En son bügün gitti bir daha ardım dediki modemsel arıza olabilir. Biraz üsteledim yok arıza olsa 1 saat önce sorunsuz niye çalışsın falan falan bir baktım. İnternet geldi. Kapat dedim kıza kapattım. Sizce statik IP bu işi çözer mi ne diyorsunuz? Aynı sorunu yaşayanlar varsa anlatsın nasıl çözdüğünü lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı