Türk Telekom saçmalığı

Daha ilk maaşınız yani (ben biriken biraz vardır diye düşünmüştüm).

245GB ne yüklediniz?
4 kişiyiz evde bir önceki ay 730 gb haracama yapmışım birde rdr 2 yükledim sadece.
Cayma bedelini bir şekilde ödedim ve TürkNete başvurdum inşallah sorun çıkmaz arkadaşlar sonuçları yazarım yeniden.

Ben yanlış mı gördüm? 12 MB paket nasıl 254 ₺ oluyor? Şu anda aldığınız hızlar neler? 90'dan az alıyorsanız dava açabilirsiniz.

Biz 24Mbps 112TL ödüyoruz altyapı olduğunu bile bilmiyorum verim alamıyorum ping düşük download gayet iyi upload iyi ama verim alamıyorum.

Burdan işlem yaparsanız bu fiyatlar yansır. TT müşteri hizmetlerini arayıp indirimli fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz**

Son düzenleme:
Normalde bildiğim kadarıyla 1 seneden fazla taahhüt yasal değil tüketici hakları mahkemesine gidip direkt olarak hizmeti kapattırabilirsiniz bu fiyatlar çok uçuk Vodafone fiber kullanıcısıyım 140 TL'ye 200/20 hız alıyorum gayet de memnunum bölgendeki diğer hizmetleri değerlendirmeni öneririm.

:D Sürekli kesilen bir internet ve gayet yavaş. Türk Telekom'dum eskiden, TurkNet'e geçtim. Taahhüt yok bir şey yok, geçeli 7 ay oldu ve daha hiç kesilmedi gayet de hızlı. TurkNet'e geçmeni tavsiye ederim dostum, şu an alınabilecek tek operatör.

Geri
Yukarı