Türk Telekom Saçmalıkları

Makaleler
12
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Geçen yıl Türk Telekom interneti dondurmuştuk. Sonra benim artık değiştirelim şu ISS'yi ısrarlarıma rağmen annem Türk Telekom'a 24 ay internet taahhütü vermiştir. Çözdürdükten sonra verdi ama Internet taahhütünü. 2019 Eylül ayında vermişti. İl müdürlüğüne bir gittik bugün ev telefonunu kapatıp yalın nete geçelim diye. Güneşin altında sıra bekledik, sonra içeriye alındık. İçeride de çok bekledik. Bir şey sorunca bayan ekrandan tık tık da tık tık diye 25 dakika bir şeylere baktı yine bekledik. Neyse.
5-6 ay önce ev telefonuna taahhüt vermişiz. Öyle dedi. İlginç.
Internete 2019 Eylül ayında 12 Mbps internete 24 ay taahhüt vermişiz. Annem bunu verdi. 75 TL internetin parası artı 25 TL ev telefonu idi. 2019.09'dan önce Tivibu'lu paket almıştık 16 Mbps. Birkaç ay içinde iptal etmiştik Tivibu'yu. O kampanya daha uygun fiyatlıydı tabii ama kampanya tahhütü çoktan bitti.

Bugün annem 80 TL ev telefonu ceza bedeli ödeyip yalın internete geçti. Ev interneti kapatılırsa cayma bedeli ne kadar dedim, müdürlükteki müşteri temsilcisi yarım saat bilgisayarı kurcaladıktan sonra: 1000 TL civarı dedi.
Taahhüt 2022'de bitiyormuş. Yok interneti dondurduğum süre taahhüt süresine ekleniyormuş da bilmem ne. Bir kere taahhütten önce dondurulmuştu internet. Üstelik dondurulduğu halde aylık 10 TL dondurma parası kesmişlerdi bir de. Böyle bir şey var mı ya?
Şu anda 85 TL mi 60 TL mi ne ev telefonu kapatma cezası tahsil edecekler. Bir de artık 12 Mbps Download paket [75 TL] + 10 TL hat kullanım bedeli olacakmış.

Siz ne diyorsunuz? :)

Geçen yıl Türk Telekom interneti dondurmuştuk. Sonra benim artık değiştirelim şu ISS'yi ısrarlarıma rağmen annem Türk Telekom'a 24 ay internet taahhüdü vermiştir. Çözdürdükten sonra verdi ama ınternet taahhütünü. 2019 Eylül ayında vermişti. İl müdürlüğüne bir gittik bugün ev telefonunu kapatıp yalın nete geçelim diye. Güneşin altında sıra bekledik, sonra içeriye alındık. İçeride de çok bekledik. Bir şey sorunca bayan ekrandan tık tık da tık tık diye 25 dakika bir şeylere baktı yine bekledik. Neyse.
5-6 ay önce ev telefonuna taahhüt vermişiz. Öyle dedi. İlginç.
Internete 2019 Eylül ayında 12 Mbps internete 24 ay taahhüt vermişiz. Annem bunu verdi. 75 TL internetin parası artı 25 TL ev telefonu idi. 2019.09'dan önce Tivibu'lu paket almıştık 16 Mbps. Birkaç ay içinde iptal etmiştik Tivibu'yu. O kampanya daha uygun fiyatlıydı tabii ama kampanya tahhütü çoktan bitti.

Bugün annem 80 TL ev telefonu ceza bedeli ödeyip yalın internete geçti. Ev interneti kapatılırsa cayma bedeli ne kadar dedim, müdürlükteki müşteri temsilcisi yarım saat bilgisayarı kurcaladıktan sonra: 1000 TL civarı dedi.
Taahhüt 2022'de bitiyormuş. Yok interneti dondurduğum süre taahhüt süresine ekleniyormuş da bilmem ne. Bir kere taahhütten önce dondurulmuştu internet. Üstelik dondurulduğu halde aylık 10 TL dondurma parası kesmişlerdi bir de. Böyle bir şey var mı ya?
Şu anda 85 TL mi 60 TL mi ne ev telefonu kapatma cezası tahsil edecekler. Bir de artık 12 Mbps download paket [75 TL] + 10 TL hat kullanım bedeli olacakmış.

TürkNet.

İnternet ön iptal talebi oluşturdum ben az kaldı taahhütün bitmesine diye. Bugün birisi aradı lak lak konuşup duruyor. Kullandığım paket 24 Mbps ve daha yüksek paketlere geçeceğimi ancak onlarda istediğim tarifenin pahalı olduğunu söyleyip devam etmeyeceğim demem rağmen size 12 Mbps verelim 69,90 TL civarında dedi.

"Beyefendi siz rahatsız mısınız? 2021 Yılında 12 Mbps interneti ben ne yapacağım kullanım geçmişim gözükmüyor mu?" deyince biraz modu attı sanırım ama hak ediyor.

100 Mbps tarifeyi taş çatlasın 110 TL'ye verebiliyorsan kabul ederim yoksa çağrıyı sonlandırın dedim, veremedi. Taş düşsün bunların çatısına.

İnternet ön iptal talebi oluşturdum ben az kaldı taahhütün bitmesine diye. Bugün birisi aradı lak lak konuşup duruyor. Kullandığım paket 24 Mbps ve daha yüksek paketlere geçeceğimi ancak onlarda istediğim tarifenin pahalı olduğunu söyleyip devam etmeyeceğim demem rağmen size 12 Mbps verelim 69,90 TL civarında dedi.

"Beyefendi siz rahatsız mısınız? 2021 Yılında 12 Mbps interneti ben ne yapacağım kullanım geçmişim gözükmüyor mu?" deyince biraz modu attı sanırım ama hak ediyor.

100 Mbps tarifeyi taş çatlasın 110 TL'ye verebiliyorsan kabul ederim yoksa çağrıyı sonlandırın dedim, veremedi. Taş düşsün bunların çatısına.
Milleni.com is coming..

Klasik TT diyorum. Her maddeyi sözleşmeye karınca duası gibi yazan firmadan ne beklersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı