Türk Telekom saniyelik internet kopması

TalhaCann

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda internette gezerken girdiğim siteler yüklenirken saniyelik bağlanılamıyor hatası verip sonra açılıyordu. Hele ki Steam'de hiç açılmıyordu. Çok kanser eden bir olay. Sadece bilgisayarda oluyor. Admin paneline girip ayarları fabrika haline çevirdim ama bir şey düzelmedi.

VPN: Yok.

İnternet: Türk Telekom.

şimdi fark ettim bilgisayardan apple hesabıma girince konumu bombaşka gösteriyor :D (istanbulda yaşıyorum)
VPN falan yok
1638703043011.png
20211205_110211000_iOS.png

Son düzenleme:
Bilgisayarda internette gezerken girdiğim siteler yüklenirken saniyelik bağlanılamıyor hatası verip sonra açılıyordu. Hele ki Steam'de hiç açılmıyordu. Çok kanser eden bir olay. Sadece bilgisayarda oluyor. Admin paneline girip ayarları fabrika haline çevirdim ama bir şey düzelmedi.

Modem bilgisayara kablo aracılığı ile mi bağlı?

Şimdi fark ettim bilgisayardan Apple hesabıma girince konumu bambaşka gösteriyor :D (İstanbul'da yaşıyorum)
VPN falan yok.

Hatta şimdi Windows 11 ISO indirecektim indiremiyorum.

20211205_110211000_iOS.png

1638703043011.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı