Türk Telekom taahhüt sonrası fatura

canpectrA

Decapat
Merhaba, Türk Telekom'da tahütüm ayın 27'sinde bitti. Ayın 25'inde Millenicom'a başvurduk ve şu an işlememiz son aşamada(iptal ve bağlantı). Fakat bugün bir baktım ki Türk Telekom'da mart ayı faturam 288TL olarak gösteriliyor millenicomun'un üstlendiği iptal işlemi gerçekleştikten sonra bu fatura gidecek mi?

Türk net e geçerken aynısını yaşadık. Adamlar 400 lira gibi uçuk bir fatura çıkarmışlardı. Sonra bilmem ne parası adı altında 40 liraya düştü. Onu ödedik sadece.

Türk net e geçerken aynısını yaşadık. Adamlar 400 lira gibi uçuk bir fatura çıkarmışlardı. Sonra bilmem ne parası adı altında 40 liraya düştü. Onu ödedik sadece.
Dostum bizde ödeyeceğiz herhalde ama bu çok saçma değil mi? Şirketler bize vadediyor iptal biz yapıyoruz ödüyoruz tarzında fakat sonuç .d inşallah bir şey ödemeyiz
Ne zaman düştü ay sonu mu iki gün sonra mı hatırlıyor musun?

Tahahutun son ayında cayma bedeli yokki normalde gun bazlı fatura var bunlar napıyor anlamadım benimde 27 martta bitiyor şimdi gecmek istiyom zırvalıyolar

Merhaba, Türk Telekom'da tahütüm ayın 27'sinde bitti. Ayın 25'inde Millenicom'a başvurduk ve şu an işlememiz son aşamada(iptal ve bağlantı). Fakat bugün bir baktım ki Türk Telekom'da mart ayı faturam 288TL olarak gösteriliyor millenicomun'un üstlendiği iptal işlemi gerçekleştikten sonra bu fatura gidecek mi?
288 TL dediği mart ayında taahhütsüz kullanmaya devam edersen diyedir bence.

Geri
Yukarı