Türk Telekom tarife değişimine izin vermiyor

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün Türk Telekom'la aramda geçen sinir bozucu bir olaydan bahsedeceğim ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şimdi konu şu:
Ben 1 yıl önce Türk Telekom'a geçiş yaptım hattımı. 8 GB, 1000 dk, 1000 SMS 30 lira idi. 6 ay sonra beni aradılar, kullandığım tarifenin kalmadığını ve Prime 12 GB tarifesi var ona geçmek zorunda olduğumu söylediler. 45 lira dediler, neyse tamam dedim. 1 yıl dolduktan sonra müşteri hizmetleri aradı Prime tarifesi de kalmadı, 5 lira fark ile 15GB tarifesi var dediler ona geçirtelim dediler ben de madem 5 lira fark var geçeyim dedim gayri ihtiyari, uğraşmak da istemedim meşguldüm. Abi ay sonu faturaya bir baktım 55 lira. Hemen müsteri hizmetlerini aradım, 5 lira özel iletişim vergisiymiş, halbuki her tarifede, öiv, KDV ücrete dahildir. Bu yalan söyledi bana. Neyse tarife değiştirmek istiyorum dedim, 32 liraya 6 GB, 750 dk, 250 SMS tarifesi var ona geçmek istiyorum dedim. Bu tarifeden mevcut müşteri yararlanamaz, kapalı diyor, robot gibi, asimo gibi aynı şeyi tekrarlıyor. Tamam faturalıdan, faturasıza geçmek istiyorum diyorum. Faturasıza geçemezsiniz diyor. Sebep ne diyorum? Cevap yok. Allah'ım çıldırdım, kafayı yedim. Telefonu suratına kapattım sinirden en son. 12 ay taahhüt yaptırdılar, tarife değiştiremiyorum. Ne yapmam lazım kardeşlerim, akıl verin 😕 Ev interneti gibi mobil fatura ödetiyorlar.

Geri
Yukarı