Türk Telekom trace değeri ve gayrettepe sunucusu sorunu

Benim hala 60 pingim var. TT'yi iptal etme zamanı çoktan gelmiş. 60 ping nedir ya şaka gibi.
Katılıyorum. 60 pingle oyun falan oynanmaz. Bir de bende bağlantı kesintisi de oluyor. Fiş işaretleri ve paket kayıpları çıkıp duruyor. Sebebini bir türlü öğrenemedim.

60 pingi hangi kafayla veriyolarsa bir de 60 ping iyi diyorlar. Tam çıldırmalık bir şey.
İdeal ping bana göre 30 ve altıdır. Ama en azından düşürmek için uğraşmadıklarını düşünüyorum. Sonuçta bu işi çözmek isteseler her gün bizim gibi arayan vardır bence. Bir şekilde Yurtdışına çıkışları ayarlayabilirler ki doğrudan bağlantı sağlasak mesela hele mükemmel olur.

@erengore Türkiye'de 30 altı imkansız demeceğim fakat yani zor. Fortnite alırsın 30 ping altını ama diğer oyunlarda alamazsın. Genel olarak Avrupa'nın tam ortasında oluyor. Benim Frankfurt sunucularına Türkiye'de en düşük gördüğüm canlı kanlı 38 ms dir. Tabi bu ping değerinede Superonline fiberde alıyorduk. Avrupa merkeze en düşük 38 ms alabilirsin. Viyana'ya en düşük 25 ms bile alabilirsin.

@erengore Türkiye'de 30 altı imkansız demeceğim fakat yani zor. Fortnite alırsın 30 ping altını ama diğer oyunlarda alamazsın. Genel olarak Avrupa'nın tam ortasında oluyor. Benim Frankfurt sunucularına Türkiye'de en düşük gördüğüm canlı kanlı 38 ms dir. Tabi bu ping değerinede Superonline fiberde alıyorduk. Avrupa merkeze en düşük 38 ms alabilirsin. Viyana'ya en düşük 25 ms bile alabilirsin.

Ben Bolu'dan bir ara 39 ms alıyordum ama geçti o günler :(
SOL olsa burda çok güzel olur ama faha SOL gelmedi Boluya

@erengore en iyisi TT'yi iptal etmek zaten. Fiberi geldiğinde bascam iptali uğraşamayacağım artık saldım. Sorunun kaynağını buluyorum söylüyorum düzeltsinler diye. Çözdük deyip kapatmışlar sonuç sorun hala aynı.

Geri
Yukarı