Çözüldü Yeni başlatılan Türk Telekom aboneliğinden ücretsiz cayılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Daha bugün Türk Telekom'a geçtim. Evimde hiç çekmiyor. Bazen 3G 1 diş anca çekiyor, o kadar.

Türk Telekom'a geçeli daha 1 gün olmadı, bir şekilde ücret ödemeden cayabilir miyim Türk Telekom'dan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende Pokemon GO oynarken TT müşterisiydim yolun ortasında bir anda 1 dişe düşüyordu Pokemon kaçıyordu vs sanırım hiç ücret ödemeden cayamazsınız.

Bir fatura bedeli ödersiniz.

İlk ayın faturası + cayma bedeli ödeniyor diye biliyorum. Zaten ilk ay pek cayma bedeli de yansımaz.

Cayma bedelinden kaçamazsınız her türlü o parayı size kitleyeceklerdir. Ama TurkNet veya farklı internet sağlayıcılarına geçiş yapabilirsiniz. TurkNet cayma bedelinin 120 TL'sini karşılıyor.

İlk ayın faturası + kalan aylardaki indirimli bedeli ödüyorsunuz diye biliyorum ben de. Sizin mantiginiza göre süre kisaldikca cayma bedelinin daha çok çıkması gerek.

Turknet henüz mobil operatör değil.
Türk Telekom'u aradım, sonraki, yani ilk faturalandırma dönemine kadar cayma bedeli çıkmıyormuş.
Cayma bedelinden kaçamazsınız her türlü o parayı size kitleyeceklerdir. Ama TurkNet veya farklı internet sağlayıcılarına geçiş yapabilirsiniz. TurkNet cayma bedelinin 120 TL'sini karşılıyor.

Artı -1 Eksi
İlk ayın faturası + cayma bedeli ödeniyor
İlk ayın faturası + kalan aylardaki indirimli bedeli ödüyorsunuz diye biliyorum ben de. Sizin mantiginiza göre süre kisaldikca cayma bedelinin daha çok çıkması gerek.

Artı -1 Eksi
Mobil hattan bahsediyor galiba konu sahibi.

Bende Pokemon GO oynarken TT müşterisiydim yolun ortasında bir anda 1 dişe düşüyordu Pokemon kaçıyordu vs sanırım hiç ücret ödemeden cayamazsınız.

Bir fatura bedeli ödersiniz.

İlk ayın faturası + cayma bedeli ödeniyor diye biliyorum. Zaten ilk ay pek cayma bedeli de yansımaz.

Türk Telekom'u aradım, sonraki, yani ilk faturalandırma dönemine kadar cayma bedeli çıkmıyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı