Türk Telekom upload hızı

Silent_King

Hectopat
Arkadaşlar biliyorsunuz, Türk Telekom upload hızını 5MB yaptı. Bizim internetimizde Türk Telekom, ben bir şey indirirken upload hızı hiç 5 olmuyor, en yüksek 2.8MB oluyor. Netten hız testi yaptım 5MB gösterdi fakat 5MB ile indirme yapmıyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar biliyorsunuz, Türk Telekom upload hızını 5MB yaptı. Bizim internetimizde Türk Telekom, ben bir şey indirirken upload hızı hiç 5 olmuyor, en yüksek 2.8MB oluyor. Netten hız testi yaptım 5MB gösterdi fakat 5MB ile indirme yapmıyor, ne yapmalıyım?

2.8 Mbps mi demeye çalışıyorsun?

İnternet kablosu al eğer düzelmezse müşteri hizmetlerini ara. Bu arada bir şey indirmediğinden veya internete başkasının aynı sırada seninle birlikte bakmadığından emin ol.

Karsiya yukleme hizi.

Bende dowlond hızı 23 ama bir şey indirirken en fazla 3MB oluyor.

Ben Türk Telekom'da 0.70Mbps alıyorum...

Arkadaşın attığı linkten yapma Speedtest yaz internete oradan yap adamın neti ve senin netin farklı benimki normalde 23 adamın attğı linkte 13 görünüyor.

Siteye girip testi yaptıktan sonra sonucu bizlerle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Pıng ms.
6.
Download Mbps.
23. 30.
Upload Mbps.
5. 90.
Bir şey indirirken en fazla 3Mbps hızda indiriyor.

Geri
Yukarı