Türk Telekom upload hızı

Burada benim belirtmek istediğim nokta şu arkadaşlar, kullandığınız ISS sağlayıcısında sorun yaşıyorsunuz peki diğer geçtiğiniz platformlarda daha mı sağlıklı sonuçlar alacaksınız size söyleyim söyleyecekleri şey şu alt yapınız çöp ankastre kutunuz sıkıntılı saha dolabına çok uzaksınız kablolarınızı değiştirin modeminizi güncelleyin yine aynı sonuçla karşılacaksınız.
Hocam en azından beğenmediği internete taahhüt vermek zorunda klamayacak. Fahiş fiyatlar ödemeyecek. Başka bir İSS altyapısına geçmeyeceği ne malum?
Yarın taahhüt ücretimi sorgulayacağım duruma göre hareket ederim. Binamda hangi sağlayıcıların kablolarının olduğunu nasıl öğrenebilirim?
Hocam bizim binada direk Kablonet'in kutusu var girişte.

Hocam en azından beğenmediği internete taahhüt vermek zorunda klamayacak. Fahiş fiyatlar ödemeyecek. Başka bir ISS altyapısına geçmeyeceği ne malum?

Hocam bizim binada direkt Kablonet'in kutusu var girişte.

Peki umarım istediği sonuçları bir an önce kavuşur ve yüzü güler ama dediğim gibi eğer ki Türk Telekom arkadaşın verdiği bilgiler doğrultusunda bu şekilde hızlara sahip ise ya alt yapısın da sorun vardır ya da saha dolabına çok uzak. Umarım geçiş sağladıktan sonra bir sorunla karşılaşmaz.

Ekran Alıntısı.PNG

Standart telefon kablosu ile bu değerleri görüyorum, kabloların fazla fark yaratacağını pek sanmıyorum.

Madem böyle bol mesajlı yorumlu bir upload konusu var bende bir soru sıkıştırmak istiyorum araya, belki bu saatte bir dostun yorumu rast gelir.

Arkadaşlar neden Türk Telekom, HiperNet'e üvey evlat muamelesi yapıyor? Ya da yapıyor mu?

Santrale çok uzak olmayan Hiperlerin hız durumları (Adsl'ler için de geçerli aslında) hiçte kötü değil ve TTnet ciddi hız kısıtlamaları yapıyor. Daha uygun bir fiyata Vdsl veren firmalardan 2 hatta 3 katı yüksek hızlar alabiliyor insanlar. Onuda geçtim yanlış anlamadıysam bu karantina zamanında yapılan hız aşırtma olayı Hiperler için geçerli değil.

Madem böyle bol mesajlı yorumlu bir upload konusu var bende bir soru sıkıştırmak istiyorum araya, belki bu saatte bir dostun yorumu rast gelir.

Arkadaşlar neden Türk Telekom, HiperNet'e üvey evlat muamelesi yapıyor? Ya da yapıyor mu?

Santrale çok uzak olmayan hiperlerin hız durumları (ADSL'ler için de geçerli aslında) hiçte kötü değil ve TTNET ciddi hız kısıtlamaları yapıyor. Daha uygun bir fiyata VDSL veren firmalardan 2 hatta 3 katı yüksek hızlar alabiliyor insanlar. Onuda geçtim yanlış anlamadıysam bu karantina zamanında yapılan hız aşırtma olayı hiperler için geçerli değil.

Bunlar tamamiyle şehir efsanesi diyeceğim o yüzden hiç demiyorum linç yememek için. 2 yıldan fazla HiperNet paketini kullanıyorum limitsiz özelliğini 1 sefer bile hızım düşmesi değişmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı