Türk Telekom VDSL indirme hızı sürekli birden düşüyor

518385

Hectopat
1 yıldır kullandığım internet şu an ölmüş durumda ve çok ağırlaşıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda modemin yazılımının sıkıntılı olup tekrar yüklenmesi gerektiğini söyleyip geri yüklediler. Ve 20-30 dakika dinlenmesi gerektiğini söylediler. Fakat durum şu an hala aynı. Ben DDoS saldırısına falan mı maruz kalıyorum acaba. Modemim ZTE zxhn H168a VDSL bir modem. Nasıl onarabilirim? Ek bir bilgi daha vereyim internetin hızı zaten olduğundan daha düşük iken birden iyice düşüp DSL ışığı yanıp sönmeye başlıyor ve ardından o ışık kapanıyor ve biraz bekledikten sonra internette beraberinde gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun servis sağlayıcıda olduğuna nasıl karar verdiniz hemen? Kahinseniz söyleyin biz de bilelim.

Arıza kaydı oluşturun müşteri hizmetlerinden. Gelip baksınlar.

TT bunun gibi çok sorun yaşadım ve nefret ettim TT'den o yüzden sorunda yardımcıda olmuyor mt bir şeyyden anlamıyor ondan dolayı karar verdim

Peki herhangi bir ücret alırlar mı? Birden yapmaya başladı.
Müşteri hizmetlerine sorarsınız. Sadece kontrol için ücret almayabilirler. Dediğim gibi en iyi bilgiyi onlar verir, onlara sorun. Ben Netspeed kullanırken TTnet ekipleri ankastreyi kontrol için gelmişlerdi ve ücret ödememiştim.
TT bunun gibi çok sorun yaşadım ve nefret ettim TT'den o yüzden sorunda yardımcıda olmuyor mt bir şeyyden anlamıyor ondan dolayı karar verdim
TT ile birçok sorun yaşamanız sizce arkadaşın probleminin servis sağlayıcı kaynaklı olduğunu kanıtlar mı? Tahminlerle insanları yanlış yönlendirmeyin.

Altyapınızı sorgulatın ve Speedtest'le karşılaştırın ve mh ne altyapımın kontrolünü istiyorum hızım çok düşük düzeltin deyin

Geri
Yukarı