Türk Telekom ve muhteşem ötesi hizmeti (!)

KlesS

Hectopat
Makaleler
1
Yaklaşık 2 sene önce bizim kullandığımız paketin devre dışı bırakıldığını öğrendik ve ona göre bir paket satın aldık 160 TL'ye. Nasıl olsa 4 kişilik bir aileye anca yeteceğinden tamam deyip satın aldık. 2, 5 ay önce 35 Mbps download ve 7.9 upload aldığım internetle şu anda 29 Mbps download ve 7.1 upload alıyorum ve pingde cabası ( evde sadece 5 cihaz var ve 3'ü çok aktif kullanımda değil.) fakat TT ilteişim merkezine sorduğumda ise "modeminizde sıkıntı yok Wi-Fi cihazınızı kontrol ettirin diye karşılık alıyorum.) hiçbir modem vs değişikliği yapmadım. Açıkcası iyi internet kesiyorlar. Biz salak olsak bizi yiyecekler herhalde. TT almayın, aldırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum, Dünyanın en kötü internetini, en çok paraya satan "Yasal Dolandırıcılar".
İyi ki kullanmıyorum.

Netspeed ve Millenicom varken TT artık gereksiz.
Altyapı TT'nin ve sıkıntı olduğunda TT müşterisi değilseniz ilgilenmiyolar 15 günden beri Türknet ile sıkıntı çekiyorum 35 Mbps olan internetimi 6 Mbps olarak verebiliyolar hergün düzeltildi mesajı ardından ilgileniyor mesajı geliyor bot tarafından. Bugün iptal ettirdim en azından TT'de muhattabımız var Türknet'te ulaşabileceğiniz kimse yok buradan da söylüyorum asla ama asla bulaşmayın.

Hayır Wifi cihazı ile ama her değerini bilirim. 2,5 ay önce de aynı cihaz vardı.
Galiba 2.5 ay önce baktıgınızdan beri hiçbir hava olayı yaşanmadı, kabloda sıkıntı yaşanmadı, nemlenme olmadı, apartman iç tesisatı değişmedi, yağmur yağmadı, hep aynı sıcaklıkta hep aynı hava da ve hep aynı saatte kaldı. Haklısınız, evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı