Türk Telekom ve muhteşem ötesi hizmeti (!)

Galiba 2.5 ay önce baktıgınızdan beri hiçbir hava olayı yaşanmadı, kabloda sıkıntı yaşanmadı, nemlenme olmadı, apartman iç tesisatı değişmedi, yağmur yağmadı, hep aynı sıcaklıkta hep aynı hava da ve hep aynı saatte kaldı. Haklısınız, evet.
Bu modem 2011 senesinden beri evde ve yaklaşık 2 senedir aldığımız paketle aynı hızı kullanıyorduk. Nevşehir'de aman aman bir nemlenme olmuyor ekimde. Gece 13 sabah ise 25 arası oluyor. Altyapı değişmedi. 5 sene önce altyapı yenilendi. Portlar daha sağlam. Kusursuz ötesi.
Stabil bağlantı için evet çekmek zorundayız yapacak bir şey yok. Ben neredeyse 10M kablo çektim :).
Toki evlerinde kabloyu saklayacak çok yer yok. Görüntü kirliliğide olmasın istiyorum çünkü.
Galiba 2.5 ay önce baktıgınızdan beri hiçbir hava olayı yaşanmadı, kabloda sıkıntı yaşanmadı, nemlenme olmadı, apartman iç tesisatı değişmedi, yağmur yağmadı, hep aynı sıcaklıkta hep aynı hava da ve hep aynı saatte kaldı. Haklısınız, evet.
3 senedir apartman olarak dışyapı yaptıramadık. Ne apartman altyapısı yav :)

Bazı aile üyelerine anlatmak zor. Cahile anlatır gibi anlatmak gerekiyor. Birşey soracağım internet servisi değiştirsem kaç günde iş halolur. Port vs herşey tam.
Taahhüt cayma bedeli ödemeniz gerekebilir. Yoğunluğa göre maksimum 1 hafta diyebilirim. İkinci günde kurulumu biten arkadaşım da var.

Altyapı TT'nin ve sıkıntı olduğunda TT müşterisi değilseniz ilgilenmiyolar 15 günden beri Türknet ile sıkıntı çekiyorum 35 Mbps olan internetimi 6 Mbps olarak verebiliyolar hergün düzeltildi mesajı ardından ilgileniyor mesajı geliyor bot tarafından. Bugün iptal ettirdim en azından TT'de muhattabımız var Türknet'te ulaşabileceğiniz kimse yok buradan da söylüyorum asla ama asla bulaşmayın.
Turknet demedim dikkat ederseniz. Onları her yerde kötülüyorum. Ve doğru yaptığımı düşünüyorum. O kadar para alıp mağdur edip bir de üstüne müşteri hizmetleri olmadan müşteriyi para kapısı olarak gören bir firma kendileri.

Taahhüt cayma bedeli ödemeniz gerekebilir. Yoğunluğa göre maksimum 1 hafta diyebilirim. İkinci günde kurulumu biten arkadaşım da var.

TürkNet demedim dikkat ederseniz. Onları her yerde kötülüyorum. Ve doğru yaptığımı düşünüyorum. O kadar para alıp mağdur edip bir de üstüne müşteri hizmetleri olmadan müşteriyi para kapısı olarak gören bir firma kendileri.

Benim de aklımda TürkNet vardı iyi ki de başvurmamışım. En iyi performans ve en az Ping'i hangi şirket verir biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı