Türk Telekom ve Tivibu

Galiba genel bir problem var. Bende aynı problemi yaşıyorum. CSGO'da ping 120'ye sabitleniyor. Eskiden 60-80 arası ping olurdu.

Galiba genel bir problem var. Bende aynı problemi yaşıyorum. CSGO'da ping 120'ye sabitleniyor. Eskiden 60-80 arası ping olurdu.
Benimle aynı bölgede yaşayan arkadaşım var tivibu bağlatmadan önce o da 25 Ping alıyordu benimki 26 ya yükseldiğinde onun kide yükseliyordu onda bi değişiklik olmadı bende 32ye yükseldi genel bir problem olduğunu sanmıyorum

Daha önce tivibu kullandım, tivibuyu komple iptal ettirmeniz gerekiyor pinginiz eski haline dönmesi için. Ben sırf bu yüzden tivibuyu iptal ettirmiştim.

Ek olarak belirteyim modem ayarlarınızdan tivibu kanalını kapatmayı denerseniz yine faydasını görmeyeceksiniz.

Resimde komut yazıyor.
Kod:
ping google.com -t
Sonuna -t koymazsanız dört kez ping atıp durur.
1582296746122.png

Daha önce tivibu kullandım, tivibuyu komple iptal ettirmeniz gerekiyor pinginiz eski haline dönmesi için. Ben sırf bu yüzden tivibuyu iptal ettirmiştim.

Ek olarak belirteyim modem ayarlarınızdan tivibu kanalını kapatmayı denerseniz yine faydasını görmeyeceksiniz.
Bu baya garip bir şey:D

Bunun bir çözümü olabileceğini düşünüyorum^^
Bugün aradım ve tivibu ile alakalı bir şey olmadığını söylediler. Tabi ne kadar doğru sorgulanmalı

Altyapıyı kontrol ettiklerinde bir sıkıntı olmadığını söyledi arıza kaydı istedim belki bir şey çıkar diye altyapı sıkıntısız diye arıza kaydı da oluşturamadım speedtest yaparken sabit 45download 3.7upload 18 ping kafayı yiyeceğim artık

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı