Türk Telekom ve Turkcell Superonline Hızları Arttı

EdenDaTa

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret ve Finansman Öğrencisi
1 Haziran 2020'ye kadar Türk Telekom ve Turkcell Superonline tarafından sağlanan bağlantılarda hız artışı gerçekleşmiştir.

Ben normalde TürkNet'te maksimum 3.1 Mbps upload hız almaktaydım şu an ise 3.5 Mbps upload hız alıyorum. Speedtest yapıp farkı incelemenizi öneririm.

1 Haziran 2020'ye kadar Türk Telekom ve Turkcell Superonline tarafından sağlanan bağlantılarda hız artışı gerçekleşmiştir.

Ben normalde TürkNet'te maksimum 3.1 Mbps upload hız almaktaydım şu an ise 3.5 Mbps upload hız alıyorum. Speedtest yapıp farkı incelemenizi öneririm.

Her santralde değil Türk Telekom'un ki şu an test aşamasında mesela ben adanada yaşıyorum her zaman aldığım değerler bir fark yok. Bu upluad hız artışı sadece İstanbul ile sınırlı kalırsa çok saçma olur.

Ben net olarak ortalama 73mbps download 3.5mbps de upload alıyordum. Şuan 80mbps download 7.8mbps upload alıyorum.
Her santralde değil Türk Telekom'un ki şu an test aşamasında mesela ben adanada yaşıyorum her zaman aldığım değerler bir fark yok. Bu upluad hız artışı sadece İstanbul ile sınırlı kalırsa çok saçma olur.
Bir anda yapmıyorlar artırmayı. Trafiğe ve altyapıya göre arttırıyor.

Sanıyorum ki bu Türk Telekom sadece 100 Mbps paket ve üstü için upload hızlarını arttırma kararı almış.
Hayır. Genel olarak artırmaya gittiler Türktelekom'un altyapısını kullananlar yararlanabiliyor. TürkNet'te güncelledi değerleri. Türknet kullanıyorum

Hayır. Genel olarak artırmaya gittiler Türk Telekom'un altyapısını kullananlar yararlanabiliyor. TürkNet'te güncelledi değerleri. TürkNet kullanıyorum.

50 Mbps paket kullanıyorum uploadım zaten 5'di 3.5 alabiliyordum şu anda yine aynı.
Hayır. Genel olarak artırmaya gittiler Türk Telekom'un altyapısını kullananlar yararlanabiliyor. TürkNet'te güncelledi değerleri. TürkNet kullanıyorum.

Aldığım bilgiye göre kademeli olarak yükseltiliyormuş tamam sıkıntı yok arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı