Türk Telekom ve yanındaki modem alınır mı?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Türk Telekom ve yanındaki modem alınır mı? Modemim yerlerde sürünüyor. Arka tarafı sapsarı oldu. Türk Telekom ile 2 yıllık sözleşme yaptık ve 1 ay kaldı bitmesine. Modem 3 yıllık. Daha önce nerede çalıştırdık bilmiyorum. Biz Türk Telekom'u yeniden almayı düşünüyoruz ailecek. Bir de yanında modem almak sizce iyi olur mu? Eski (şu anki kullandığım) modemimde ikide bir bağlantı kopuyor. 2 kere teknik servis geldi. Onlar baktı ve modemden kaynaklanıyor dediler. Peki Türk Telekom hakkında yorumlarınız var mı?

Türk Telekom ve yanındaki modem alınır mı? Modemim yerlerde sürünüyor. Arka tarafı sapsarı oldu. Türk Telekom ile 2 yıllık sözleşme yaptık ve 1 ay kaldı bitmesine. Modem 3 yıllık. Daha önce nerede çalıştırdık bilmiyorum. Biz Türk Telekom'u yeniden almayı düşünüyoruz ailecek. Bir de yanında modem almak sizce iyi olur mu? Eski (şu anki kullandığım) modemimde ikide bir bağlantı kopuyor. 2 kere teknik servis geldi. Onlar baktı ve modemden kaynaklanıyor dediler. Peki Türk Telekom hakkında yorumlarınız var mı?

Türk Telekom'un modemleri çok dandik, almayın rezalet.

Aslında bu işler biraz da şans çünkü 1.5-2 yıla yakın TT'nin verdiği modemi kullanıyorum sıkıntı yok. Ama önermem. Sonuçta kendin de alsan TT de verse para veriyorsun ne gerek var. Kendi beğendiğini almak daha mantıklı.

Aynen haklısınız. Beyaz renkli eski modemleri daha iyi aslında TT'nin.

TT'nin herkese dağıttığı bir müddet sonra beyazdan sarışına dönen TP-Link TD W9970v3 modelini 2 yıl üniversite döneminde ve 2 buçuk - 3 yıldır da kendi evimde kullanıyorum bir sorun yaşamadım daha, ha önerir miyim benim gibi telefonda internet hızına çok ihtiyaç duymuyorsan, çoğunlukla bilgisayarda takılıyorsan öneririm (modemde 5Ghz desteği yok).
Ayrıca üniversite de kullandığımız dönemlerde evde ben dahil 3 kişiydik VDSL 50Mbps hız alıyorduk, bir arkadaşım twitchden yayın yapıyordu 3 telefon da bağlı olduğu halde indirme yapmadığımız sürece ping drop vs. yaşanmıyordu (youtubeden vs. video izleyebiliyorduk), ve küçük bir modem olmasına rağmen çekim kuvveti şaşırtıcı derecede iyi. Daha iyileri var mıdır, illaki vardır ama kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum ki bahsedildiği kadar vasat bir modem değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı