Türk Telekom ve yaptığı halk düşmanlığı

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 670

ozr

Hectopat
13 Ocak günü Superonline internetimiz yavaş olduğundan dolayı iptal ettirdik. TT altyapısı kullandığımız için D-Smart veya TT arasından TV hizmeti var diye D-Smart seçtik. Yasal 7 iş gününü geçirdiklerinden dolayı iptal ettirdik 23 Ocak tarihinde. Tekrar Superonline geçiş yaptık yüksek paketine ve TT ekiplerinin geleceklerini falan söylediler. 27 Ocak Cuma günü telefona altyapının kontrol edildiğini ve sağlam olduğunu belirtip randevu oluşturdular bugün saat 10.00 için ama 11.00 da aradığımda randevunun askıya alındığını, askıya alınma sebebinin ayın 5'ine kadar TT altyapı arızasının olduğunu ve o zamana kadar işlem yapamayacaklarını söyledi Superonline.

Madem altyapımda sıkıntı var, madem etiketleme yapılmamış nasıl randevu oluşturuyorlar? Bunu aslında TT saha ekiplerine sormak lazım. Adamlar bizi 2 ISS ile birlikte toplam 4 hafta bekletmiş oldular bir etiket atmak için. Superonline aradığımda teknik arıza var diye geldiklerinde etiketleme işlemini de yapmışlar o sırada dedi ama ben ısrarla binamıza herhangi bir ekibin gelmediğini söyledim. Şimdi ayın 5'ine kadar sırf TT ekiplerinin sorumsuzluğu ve hem insanları hem şirketi kandırıp yalan söylemesinden dolayı mağduruz. Bu halk düşmanlarını nasıl nereye şikayet edebiliriz? Türk Telekom'u arıyorum abonemiz olmadığınız için yardım edemeyiz diyorlar bari ofisinizin nerede olduğunu söyleyin oraya gideyim diyorum yardım edemeyiz diyorlar, e ben nereden öğreneceğim diyorum yine yardım edemeyiz diyorlar delireceğim.

Gelip etiket atmamalarına rağmen etiket attık ne demektir ya? Ayrıca madem mahallede TT altyapı çalışması var ben internet bağlatamıyorum aramızda 1 duvar olan Superonline modemine nasıl erişim sağlayabiliyorum akrabamın olan internetine?

Dostum içeride işler böyle işlemiyor. Sana önerim Türk Telekom üzerinden başvurman yoksa daha çok çekersin. Ayrıca bulunduğun ilçenin Türk Telekom müdürlüğüne gidip sor-soruştur.
Bulunduğum yerde 2 tane TT ofisi mevcut. En bilindik ve yeni açılan ofise gittiğimde biz ilgilenmiyoruz diyor ve diğerine yönlendiriyor. Diğeri çok ara yol ortasında ve araç park etmek işkence. Oraya gitsem büyük ihtimal yine aynı muamele ile karşılaşıcam. Müşteri hizmetlerini arıyorum müşteri değilseniz size yardım yok diyip internet sağlayıcınızla görüşün diyor. Düşünün sırf ana ofisin nerede olduğu bilgisini almak için bile müşteri olmanızı istiyorlar şaka gibi. Superonline arıyorum arıza bittikten sonra diyor. Yahu bari yaptıkları sorumsuzluğu örtebilecek kadar mobil internet tanımlasalar hattımıza. Etiketleme yapmamalarına rağmen yaptık demek nasıl bir ruh hastalığıdır.

Türk Telekom gerçekten sıkıntılı İSS, sorun yaşanmama olasılığı çok düşük.
Türkiye altyapısının neredeyse hepsi zaten TT olmasa böyle sorun yaşamazdık. Bulunduğum yerde Superonline altyapısı olsa maksimum 2 güne halledilirdi. Adamlar haksız rekabet yapıyor. Sırf etiketleme için 4 hafta internetsiz kaldığınızı düşünün. Madem yapamıyorsun böyle işleri yapmasaydın Türkiye'nin heryerine altyapıyı adamlardaki düşünce tarzının işleyişine bakın...

Yeni konular

Geri
Yukarı