Türk Telekom vs KabloNet

murat_kah

Centipat
Merhaba. Superonline fiber kullanıcısıydım. Yeni taşındığım adreste fiber altyapıları yokmuş. Üyeliğimi iptal ettirip altyapısı olan Türk Telekom veya Kablonet'e geçmeyi planlıyorum. Türk Telekom'un fiyatları ve taahhüt süreleri çok yüksek. Ama daha önce Kablonet kullanmadım. Fiber performansı nasıldır? Bilenler yorumlarsa sevinirim. Yer İstanbul, Bostancı. Belki bir faydası olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
3
Merhaba. Superonline fiber kullanıcısıydım. Yeni taşındığım adreste fiber altyapıları yokmuş. Üyeliğimi iptal ettirip altyapısı olan Türk Telekom veya Kablonet'e geçmeyi planlıyorum. Türk Telekom'un fiyatları ve taahhüt süreleri çok yüksek. Ama daha önce Kablonet kullanmadım. Fiber performansı nasıldır? Bilenler yorumlarsa sevinirim. Yer İstanbul, Bostancı. Belki bir faydası olur :)
Kablonet bilmiyorum ama bence Türk telekomun gazabına uğramadan uzaklaş.

SaviorAngel™

Hectopat
Makaleler
2
Kablonet'i kullanıyorum şuan ve memnunum (özellikle servis konusunda çok iyiler), TT bundan önce kullandığım internet sağlayıcım idi ve rezalet bir f/p veriyorlar onu gördüm 24 ay taahhüt ile bulunduğum dönem boyunca.

Eren.exe

Centipat
Yer
İstanbul
Kesinlikle Türk Telekom kullanmanızı önermem. Kablonet hakkında bir bilgim yok fakat Türk Telekom dan daha iyi olduğu kesindir.

Yukarı