Türk Telekom vs Superonline

Superonline taahhüt bittiğinde fiyata en az 15-20TL zam yapar. İkisi de aynı performansı verebilir VDSL sonuçta ama yine de Superonline.

Ben eskiden Türk Telekom 25 mbps olan bir paketini kullanıyordum iyiydi fena değildi ama taşındıktan sonra ani kesilmeler, hız düşüşleri oldu. Şimdi Superonline kullanıyorum sıkıntı olmuyor ama alacaksanız daha farklı markalara bakın derim. İkisinden birini almak istiyorsanız bence Superonline.

Türk Telekom'un 12Mbps paketini kullanıyordum, hiç memnun kalmadım. Ani internet kesintileri, yüksek ping (örneğin LoL oynarken pingim 100-5000ms arasında seyrediyordu) peşimi bırakmadı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Superonline'a bakabilirsiniz.

Tam tersi bende 50 Mbps paketini kullanıyorum LoL'de 9 Valorant'ta 10 ping alıyorum (oyun için)

Fiber haricinde Superonline tavsiye etmem. Fiber altyapıları kendilerine ait ama ADSL / VDSL gibi bakır kabloların kullanıldığı internet paketlerinde ne yazık ki TT hala tekel.

Ama arkadaşlar da söylemiş, senin durumunda hangisi ucuzsa ona odaklanman akıllıca olacaktır.

Geri
Yukarı