Türk Telekom vs TürkNet vs Millenicom vs Vodafone

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar altyapım VDSL2 maksimum 85Mbps destekliyor. (Extranet sitesinden sorguladım daha iyisi varsa atarsanız sevinirim)

Türk Telekom 16Mbps İnternet'e 95TL istedi bende bu yüzden TürkNet almaya karar verdim,
Aynı şehirde bulunduğum arkadaşım önerdi ve sorunu olmadığını belirtti fakat forumdaki arkadaşlar TürkNet bağlatma pişman olursun gibi şeyler söyledi bende bu yüzden.
Şu anda Millenicom düşünüyorum,

Sizce Türk Telekom vs TürkNet vs Millenicom vs Vodafone mi?

Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar altyapım VDSL2 maksimum 85Mbps destekliyor. (Extranet sitesinden sorguladım daha iyisi varsa atarsanız sevinirim)

Türk Telekom 16Mbps İnternet'e 95TL istedi bende bu yüzden TürkNet almaya karar verdim,
Aynı şehirde bulunduğum arkadaşım önerdi ve sorunu olmadığını belirtti fakat forumdaki arkadaşlar TürkNet bağlatma pişman olursun gibi şeyler söyledi bende bu yüzden.

Hangisini almalıyım?
Türknet alabildiğin en fazla hızı verir ve tek fiyat 85 tl

Hangisini almalıyım?

Hepsinin + larını -lerini bildiğim kadarıyla yazacağım;
Türk Telekom= + ları; yok - leri; 95TL 16Mbps İnternet- yüksek ping çok kopukluk dalgalanma.
TürkNet= + ları; 35Mbps 85TL düşük ping - leri; altyapıya bağlı
Vodafone= bilmiyorum.
Milleni= + ları; 24 Mbps 75 TL orta lamanın üstü ping değeri (iyi anlamda) güzel müşteri hizmeti. - Leri; bilmiyorum :p.

Hepsinin + larını eksilerini bildiğim kadarıyla yazacağım;
Türk Telekom= + ları; yok - leri; 95TL 16Mbps İnternet- yüksek ping çok kopukluk dalgalanma.
TürkNet= + ları; 35Mbps 85TL düşük ping - leri; altyapıya bağlı.
Vodafone= bilmiyorum.
Milleni= + ları; 24 Mbps 75 TL orta lamanın üstü ping değeri (iyi anlamda) güzel müşteri hizmeti. - Leri; bilmiyorum :p.

Yani hocam TürkNet mi Millenicom mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı